Всесвітній день здоров’я спортсмени області відзначили “шаленою руханкою” (ФОТО)

Управління молоді та спорту спільно зі спортивними організаціями відзначило Всесвітній день здоров’я комплексом заходів, спрямованих на пропагування здорового способу життя та залучення молоді до спорту.
“Шалена руханка” в центрі міста Ужгород зібрала майже чотири сотні учасників віком від 6 років і до осіб пенсійого віку. Під музику та темп фітнес-тренера спершу активно провели масову зарядку. Спортивні організації міста провели кілька майстер-класів з ворк-ауту та інших нетрадиційних, але популярних серед молоді видів спорту.
“Ми хочемо залучити молодь до занять спортом, і готові зробити все, що в наших силах. Сьогоднішня “руханка” є найбільш масовою з усіх подібних в місті акцій такого роду, але ми не плануємо зупинятися на досягнутому. Пробіжка та флешмоб – це символи миру, якого прагне вся Україна”, – наголосив начальник управління молоді та спорту ОДА Денис Ман.
По завершенні руханки організатори запросили всіх до пробіжки заради миру та до флешмобу, який відбувся біля обласної державної адміністрації. Найменші учасники акції випустили в повітря сотню патріотичних кульок та утворили символічне слово “МИР”.
Денис Ман подякував спорстменам та організаторам за те, що вони несуть ідею здорового суспільства в середовища своїх друзів.
До організації заходу крім управління молоді та спорту облдержадміністрації долучилися Обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, дитячо-юнацькі школи, організація “Street Workout”, Закарпатське обласне відділення НОК України, студентська рада і профом УжНУ, а також спортивні організації міста.
Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА
руханка2

руханка

Loading...