Волонтери Карпатської Січі спільно з «Явориною» взяли участь у «БойкоФест-2015»

З 5 по 10 серпня на Турківщині в с. Явора проходили традиційні бойківські фестини, у яких взяли участь волонтери Карпатської Січі та Ужгородська «Яворина». Активісти працювали на ярмарку, аби потім направити кошти на потреби окремої штурмової роти «Карпатська Січ».

«Про необхідність створення окремої організації, що займалася б забезпеченням роти «Карпатська Січ» говорили вже давно, особливо на Закарпатті, адже сам командир – Олег Куцин закарпатець, виходець із Тячева, він же, до війни, –  голова закарпатської «Свободи», тому кому, як не нам, його землякам, йому допомагати. На сьогодні маємо вже дві легалізовані групи, а це близько двох сотень людей і ці ряди поповнюються. Хлопці потребують допомоги у забезпеченні пальним, обмундируванням, медикаментами та просто харчами, тому роботи багато», – коментує голова новоствореної організації Василина Наконечна. Спільними зусиллями, разом із об’єднанням українок «Яворина» волонтери підготували ляльки-мотанки та чаї з карпатських трав, а також, займались, вже традиційно, аквагримом. Зібрали більше півтори тисячі гривень, які витрачатимуть на потреби «Карпатської Січі».

бойко бойко2 бойко3

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *