Вночі невідомі обікрали ужгородський СОБЕЗ та ЖРЕР

злодійОстаннім часом невідомі зловмисники крім людських помешкань стали обкрадати й державні установи. Днями об’єктами крадіжки зухвальці вибрали Ужгородський СОБЕЗ і ЖРЕР №1.

– У понеділок вранці наші працівники вийшли на роботу і виявили зламані на приміщенні двері. – розповідає заступник управління соціального захисту Ужгородської міської ради Андрій Біксей. – У кабінетах також були виламані вхідні двері й звідти зникла комп’ютерна техніка. Наразі сказати скільки зникло після візиту злодіїв не можу, оскільки ми проводимо інвентаризацію, щоби встановити скільки речей та техніки зникло з кабінетів. Про цей випадок ми повідомили міліцію.

– У понеділок вранці в своїх кабінетах ми виявили понівечені замки на дверях кабінетів. – розповідає начальник ЖРЕР №1 Надія Петрішко. – Із нашої установи зникли два комп’ютери, більше злодії нічим не змогли поживитися. Цю крадіжку виявила прибиральниця, яка прийшла вранці. І викликала міліцію.

Як повідомили ужгородські правоохоронці, на місце події виїжджала слідчо-оперативна група, яка проводила обстеження місця події. Невідомі злодії, відтиснувши двері з обох установ викрали 11 комп’ютерів. Оперативники вилучили на місці події відбитки пальців. Наразі міліція перевіряє відеонагляд, який міг зафіксувати особи візитерів. За цим фактом відомості внесені в Єдиний реєстр досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження. Розпочато слідство.

karpatskijobjektiv.com

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *