Власником трьох контрабандних вантажівок з сигаретами виявився депутат від ЄЦ (ФОТО)

плешаВчора, 17 липня, в Мукачівському районі Закарпатської області правоохоронні органи виявили підконтрольний Віктору Балозі склад з контрабандними сигаретами, об’ємом 3 фури.

Вартість незаконного товару оцінюється у майже 1,5 мільйони євро. Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю Закарпатського УМВС.

Місце зберігання сигарет опечатане, проводяться слідчі дії. Власне джерело видання у правоохоронних органах повідомляє, що біля складу виставлена озброєна міліцейська охорона.

за інформацією vsapravda.info власником складів з контрабандою є помічник депутата Верховної Ради від партії Єдиний Центр Василя Петьовки (двоюрідний брат Віктора Балоги) Василь Плеша, який також є депутатом Мукачівської районної ради, три роки тому очолював управління транспорту Мукачівської райдержадміністрації. Наразі депутат займається фермерським господарством у районі і має власні склади.

контрабанда контрабанда2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *