Владика Мілан Шашік з генконсулом Словаччини взялись озеленяти Закарпаття

imageДнями в Кам`яницькому лісництві Ужгородські лісівники приймали поважних гостей – Преосвященного владику Мілана Шашіка – правлячого єпископа Мукачівської греко – католицької єпархії, помічного владику Ніла (Лущака), о. Василя – директора реколекційного будинку імені Івана Павла ІІ в с.Анталовцях, генерального консула Словацької Республіки в Ужгороді Янку Буріанову й семінаристів.

Гості разом з директором лісгоспу, лісничим та майстрами Анталовецького лісництва побували на плантації новорічних ялинок, де висадили 100 саджанців ялиці білої.

За словами директора ДП «Ужгородське ЛГ» Василя Кия, спільне озеленення в Ужгородському районі проводиться щорічно. Головна мета такої акції – пропаганда дбайливого ставлення до лісу як національного багатства, залучення громадськості до вирішення загальнодержавних завдань в сфері посилення екологічної, економічної та соціальної ролі лісів.

Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Янка Буріанова подякувала керівництву лісгоспу за запрошення й можливість озеленити Закарпаття і висловила сподівання, що дерева, які вони посадили, приживуться. Також вона побажала, щоб Україна якомога швидше приєдналася до європейської спільноти.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

imageimageimage

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *