Влада поглумилася над громадою Закарпаття

гобликПро це в мережі Фейсбук пише журналіст Юрій Кравчук.

Золотоносний гоблик отримав нагрудний знак «За розвиток Закарпаття». Не можу второпати, як можна так глумитися над громадою Закарпаття? Людина, яка знищила видобувну галузь, а тепер займається кураторством у найкорупційнішому вузі Закарпаття – МДУ, отримує якісь відзнаки. Замість того, щоб перевірити походження майна у пожиттєвого чиновника і всієї родини…
Прес-служба облради з цього приводу повідомляла:

в Ужгороді голови обласної ради Володимир Чубірко та ОДА Геннадій Москаль нагородили спільною відзнакою обласної ради та обласної державної адміністрації – нагрудним знаком «За розвиток Закарпаття» ряд краян. Так,за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток області, сумлінну працю, високий професіоналізм, активну участь у громадському житті краю та з нагоди Дня Незалежності України нагороджено:
ГОБЛИКА Володимира – першого проректора Мукачівського державного університету, доктора економічних наук, доцента, Заслуженого економіста України КЕРИТУ Христину – поетесу, члена Національної спілки письменників України, лауреата премії імені Ф. Потушняка КЕШЕЛЮ Дмитра – письменника, драматурга, сценариста, Заслуженого журналіста України, члена Національної спілки журналістів України та Національної спілки письменників України ЛІНТУРА Василя – Заслуженого енергетика України ЛОБОВУ-ГЕЦКО Ніну – українську гандболістку, Заслуженого майстра спорту, олімпійську чемпіонку РОСУЛ Мирославу – художницю-керамістку, члена Національної спілки художників України, члена Українського керамічного товариства, лауреата обласної премії ім. Й. Бокшая та А. Ерделі СОКАЧА Еміла – художнього керівника академічного камерного хору «Кантус», народного артиста України ШЕПЕТУ Володимира – художнього керівника самодіяльного народного ансамблю пісні і танцю «Лісоруб» Будинку культури селища Великий Бичків Рахівського району ШИНДРУ Василя – художника-живописця, члена Спілки професійних художників Закарпаття, голову громадського об’єднання «Спілка художників «Карпатські кольори», Міжгірський район.

нагород

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

4 thoughts on “Влада поглумилася над громадою Закарпаття

 • 24.08.2015 at 23:08
  Permalink

  Якщо губернатор Москаль Г.Г. нагороджує Гоблика В. такими «значимими нагородами», я рахую, що мукачівський державний університет дійсно вирішили в такий спосіб загубити зверху. Загубити, а не врятувати другий ВНЗ регіону від падіня у прірву. Більше всього мені подобається, що Гоблик В.В. як виявляється заслуженим економістом України, відчувається особливо сьогодні покращення економіки та приріст ВВП від роботи на «благо» держави таких горе-економістів-фізиків-комуністів-партократів-науковців, пройдисвітів!
  Усі економісти, що були 24 роки при владі «допомагали» тільки висмоктувати народне багатство у власні кишені та у кишені власті імущих, бездарі чортові, продажні злодюги! Економіка штука витончена, як в математиці – одна невірна дія і задача не вирішується! А вони, маючи дипломи і також «наукові» звання ( за рахунок тої таки держави), ніяк не ставали на заваді цьому. Зрадники народу України! Та не тільки вони, звичайно. Але ж могли бути патріотами і пропонувати керівництву держави інші шляхи вирішення проблем і кризи в економіці – щоб і и вівці були цілі, и вовки ситі. Задачі зазвичай мають декілька шляхів вирішення! І я починаю думати, що вони доволі слабкі професіонали, а саме такій українській владі такі бездарі і потрібні! Про що може іти мова, в принципі – добрий солдат – тупий солдат.
  Ось таких як Гоблик В, проректора з науки МДУ, в якому встиг пропрацювати трохи більше року, вийшовши на пенсію, працював і далі на державному хлібі, займаючи чиєсь місто роботи для молодих спеціалістів. В 2014 р. його разом із екс-губернатором Ледидою «попросили» з тріском залишити Закарпатську ОДА. Згодом цього прихвосня Балоги пристроїли на роботу і знов у державну установу проректором з науки(прости Боже, з нього такий науковець, як із Вас батюшка), де за декілька місяців «захистив» докторську дисертацію на невідому і блудову тему, яка ніде на практиці ніколи не буде примінена! Гоблик В.В., окрім власного збагачення та вирішення шкурних питань для своїх, нічого корисного для регіону не зробив, немає конкретних результатів, де б його досвід чи “наукові” досягнення знайшли путнє примінення, щоб від його “служіння” народу України відчутна була користь та покращення життя закарпатців. Хитрий лис Гоблик В.В. разом з ректором МДУ(ставлениця Івана Балоги) нашвидкуруч вирішили на свій хлопський розум, не порадившись навіть з трудовим колективом МДУ, що «достойнішого» у вузі за новоприбульця Гоблика В. мабуть не має і ніколи не було. А серед колективу вузу є такі, які працюють з дня створення МДУ у Закарпатті. Нехай це буде на совісті керівництва МДУ, яке спромоглося на чергову відверту брехню! Звичайно подання вочевидь надсилали ще на імя Вашого попередника Губаля, звісно не без візи Балоги. Можливо Ви п.Москаль, колись десь співпрацювали із цим дволиким Янусем, але ж Вас підставили Ваші ж попередники, вам мстять і підривають Ваш авторитет , так як Вам випала честь нагороджувати напередодні Дня Незалежності України достойних краян, споміж яких виявився брехач, пристосуванець до любої влади та епохи!
  Бідний терпеливий наш український народ….!
  Золотоносний гоблик отримав нагрудний знак «За розвиток Закарпаття». Не можу второпати, як можна так глумитися над громадою Закарпаття? Людина, яка знищила видобувну галузь, а тепер займається кураторством у найкорупційнішому вузі Закарпаття – МДУ, отримує якісь відзнаки. Замість того, щоб перевірити походження майна у пожиттєвого чиновника і всієї родини…https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=881371785232533&id=100000791606789&ref=notif&notif_t=notify_me&__mref=message.

  Reply
 • 25.08.2015 at 10:08
  Permalink

  Приємно читати за такі визнання наших краян, які достойні нагород!
  А от напередодні Дня Незалежності губернатор краю нагородив теж кращих закарпатців відзнакми “За розвиток Закарпаття! Як кажуть худа без добра не буває. Посеред нагороджених виявився і недостойний,пристосуванець, старий карєрист,комуніст, бюрократ,нечистий на совість і на лапу-Гоблик Володимир. Шкода, що перед нагородженням не перевіряють кандидатури,не враховують думку колективу від якого ішов цей “науковець” -лісоруб хапуга і рвач на нагороду.Така ціна цим нагородам, тим самим влада дискредитує себе в очах громади.Ганьба!

  Reply
 • 25.08.2015 at 13:47
  Permalink

  Господи,яка ганьба!!! Такого пройдисвіта назначити- політпристосуванця!!! І при режимі банди Януковича служив!!!! І при Ющенку, Балозі….найшов Москаль кого титуловати. Я думав,що він чоловік,а він оказуєся безголовий. Шкода. Ліпше би волонтерів нагородив та добровольців,а не конторських крис.

  Reply
 • 26.08.2015 at 19:42
  Permalink

  Украинские награды должны быть за настоящие заслуги. Мы живем в стране, которая защищает свою независимость в непростом противостоянии с человеконенавистническим режимом. Гибнут наши военные, совершают подвиги наши патриоты на оккупированных территориях. Это – настоящие герои!

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *