Влада Мукачева винайшла нечувану за масштабами та розмірами грабунку аферу

Про це мережі Фейсбук пише журналіст Юрій Кравчук.

Хитрожопа мукачівська влада, якою у ручному режимі керує клан Балог, винайшла нечувану за масштабами та розмірами грабунку аферу. Комунальні багатоповерхові будинки, за які 24 роки Незалежності справно сплачували квартплату мукачівці, хочуть скинути на голови, плечі, та гаманці мешканців міста.

«Клоуни» з міськвиконкому (саме так зневажливо називають працівників міськвиконкому члени клану) ходять по дворах, збирають мешканців, та морочать їм голови «покращенням життя вже сьогодні». «Ви тільки створюйте ОСББ, а ми вам і будинок утеплимо, і дорогу між будинками, і ще й 30 тисяч на рахунок кинемо», – розводять наче лохів бабусь та молодих мамочок працівники міськвиконкому на чолі з Андрієм Балогою. Тільки підпишіть документ про створення ОСББ. Ні бабусі, ні мамочки не розуміють, що підписавши цей диявольський контракт, ви ВІДМОВЛЯЄТЕСЯ від усіх сплачених за час існування будинку грошей, і даруєте їх казнокрадам, які увесь цей час грабували вас, будуючи собі вілли та купуючи дітям мерседеси. А перший удар станеться вже найближчою зимою, відразу після виборів. Коли розкрадена комуналка почне валитися. Ви станете оббивати пороги міськвиконкому, ІТВ-Сервісу, губернаторів, президентів, і всюди почуєте одне: «ВАМ тепер ніхто нічого не винен – ви ж «ЩАСЛИВІ» власники будинків», – підсумував Юрій Кравчук.

балога андрій

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Влада Мукачева винайшла нечувану за масштабами та розмірами грабунку аферу

  • 12.08.2015 at 22:56
    Permalink

    Пусть сын Балоги уходит по доброму из политической арены, так как он и сам не ведает, что отей Виктор Балога сам своему сыну подкладывает мину замедленного действия. Ведь преступления, совершенные его отцом на протяжении последних 20 лет против народа Закарпатья не имет срока давности, ведь Андрею придется расхлебываться за своего отца вора и преступника.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *