Влада Мукачева вперто не виконує рішення судів

Сьогодні 11.08.2016 р. відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань освіти , культури, молоді і спорту та духовного розвитку На порядку денному було винесено тільки одне питання: «Про реорганізацію Мукачівського центру позашкільної освіти Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом приєднання до нього Еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Мукачівської міської ради Закарпатської області, та затвердження його Статуту.
На засіданні були присутні помічники депутатів Мукачівської міської ради Фекете Б., та Кравчука Ю., які виступили проти такого вирішення як незаконного.
1. Вже півтора року йдуть суди стосовно незаконності ліквідації цього закладу позашкільної освіти й ВСІ суди громадськість виграла, рішення Мукачівської міської ради щодо припинення Еколого-натуралістичного центру, а також Станції юних техніків та Центру туризму, краєзнавства та екскурсій незаконним. Нами були надані копії ухвал всіх судів. На даний час відкрите касаційне провадження по справі про ліквідацію Еколого-натуралістичного центру у Вищому адміністративному суді України.
2.Територія Еколого-натуралістичного центру є об’єктом природно-заповідного фонду місцевого значення, на який Держуправлінням екоресурсів видано охоронне зобов”язання, відповідно до якого на території дендропарку всі види діяльності необхідно здійснювати за погодженням з Держуправлінням, чого в документах не було.
3.Також, на комісію не було надано проекту Статуту Мукачівського центру позашкільної освіти Мукачівської міської ради Закарпатської області в новій редакції як в паперовому на засіданні депутатської комісії, так і в електронному варіанті на сайті «Мукачівська міська рада». Обговорення та затвердження Статуту на комісії не було.
Помічники депутатів, громадські активісти міста, волонтери зачитали та передали Звернення до депутатів міської ради з проханням не виносити Проект рішення “Про реорганізацію Мукачівського центру позашкільної освіти Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом приєднання до нього Еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Мукачівської міської ради Закарпатської області та затвердження Статуту”, яке буде оприлюднено згодом.
Інші деталі засідання будемо оприлюднювати по ходу обговорення.

Народна Рада Мукачева

Прізвища депутатів від ЄЦ, які протягнули це ганебне рішення –

1)Голова профільної комісії з питань освіти, ректор МДУ Щербан Тетяна, 2)Ковач Людмила, заступник директора мукачівського драмтеатру, 3)Попович Надія, директор ЗОШ №11(освітянка, сором), 4) утримався Євген Іванюк(Батьківщина). Керував усім цим негідним парадом секретар міськради Іван Маняк, старий слуга клану Балог.

еко еко2екоцентр4 екоцентр5 екоцентр екоцентр2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Влада Мукачева вперто не виконує рішення судів

 • 11.08.2016 at 22:46
  Permalink

  вам того, що ви робите , нехтуючи усіма нормами моралі ніколи не пробачить суспільство, ваші прізвища, тих хто голосував і голосує за грабіжницькі рішення навіки будуть носии сором і ганебне тавро!

  Reply
 • 12.08.2016 at 20:42
  Permalink

  проголосовали на комисии по образованию трое ецовок-ее председатель руководитель позорного мду Щербан Татяна, бившая начальник управления культури Ковач Люмилла, директор школы №11 Попович Надежда, где не так давно в интернете показали ужасные разбитые туалеты в школе. Четвертый депутат Иванюк Е. из батькивщины восдержался, “серьезний” кворум
  Но это еще не все, руководил этим шабашем незаменный придворный слуга клана балог секретарь Маняк Иван, нагло перебивая выступавших от общественности, нервничая, покраснел как алкаш, мол пришли тут какието планы путать.
  все ети депутати от ец должны быть распущенны, как такие которые нарушают Конституцию Украины.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *