Влада Мукачева добряче “нагріла руки” на фестивальних будиночках (ВІДЕО)

мукачевоУ підсумковій програмі “7 Днів” на телеканалі “М-студіо” вийшов розгромний сюжет про будиночки, які спорудили у парку “Перемога” спеціально до фестивалю “Червене вино – 2016”.

Журналісти повідомили, що підприємець, який займався виготовленням будиночків заявив, мовляв вся документація і кошториси на замовлення згоріли у пожежі. А вартість фестивальних будиночків складала майже 3 мільйони гривень.

40 будиночків для виноробів, 16 – для ресторанного бізнесу, 18 – для продавців меду, сиру, сувенірної продукції… Саме ці нові конструкції мали стати “обличчям” оновленого фестивалю.

Із самого початку планувалось, що будиночки будуть електрофіковані, будуть мати водопостачання і, основне, вони повинні були бути розбірними.

“Про те, що будиночки побудовані для фестивалю не стаціонарні підтверджували і представники влади. Втім, насправді, ці будиночки ніякі не мобільні. З місця зрушити їх неможливо. Та й якість бажає кращого”, – зазначають журналісти телеканалу.

Далі у відеосюжеті демонструються шокуючі невідповідності задекларованих на папері робіт і те, що зроблено насправді.

Також у відеосюжеті недвозначно натякається на “економію” у зв’язку з такою халтурною і поспішною роботою.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Влада Мукачева добряче “нагріла руки” на фестивальних будиночках (ВІДЕО)

 • 05.09.2016 at 20:26
  Permalink

  А, що ви хотіли, то ж Україна, в нас все халтерно, на всьому можна нагріти руки, а винних найти раз плюнути, та питання чи потрібно то правоохоронним органам, гроші то ж розділились….

  Reply
 • 06.09.2016 at 08:12
  Permalink

  головним постачальником і виробником цих теремків є нинішній депутат міськради регіоналоєцівець Роберт Іванчо!!
  який відомий тим, що 10 років тим цей бандит побив учительку місцевої школи.
  Бандити і злодії є депутати Мукакчева. сего під…а треба першого брати за одно місто! а тепер на нього роблять молоді бандюки.
  http://zakarpattya.net.ua/News/4543-Holova-depfraktsii-Partii-Rehioniv-Mukachivskoi-miskrady-Robert-Ivancho-pobyv-uchytelku

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *