Вітаємо лідера «Громадянської позиції Анатолія Гриценка з Днем народження

гриценкоСьогодні день народження відзначає видатний український політик, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.
Редакція щиро вітає Анатолія Степановича Гриценка з Днем народження і зичить йому довгих щасливих років життя!
Тисячі українців уже вітають Анатолія Степановича з днем народження і він з цього приводу на своїй сторінці у «Фейсбук» написав:
«Дякую Вам за тепле слово і за Ваші побажання. Нас з Вами багато: 5000 друзів і майже 100 тисяч підписників у Фейсбуці та 210 тисяч у Твітері – і я це дуже шаную. Дякую за пережиті разом з Вами спільну радість і спільну тривогу, за спільні життєві цінності. Добра Вам і витримки в ці непрості часи! А оскільки випав день виборів – то відповідальності й мудрості нам усім!».
Нагадаємо, що Анатолій Гриценко відомий український політик та науковець. Він був народним депутатом кількох скликань, був найкращим Міністром оборони України. Інтелектуал, який нині є доцентом Києво-Могилянської Академії, автором понад 100 наукових праць.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *