Військова прокуратура Ужгородського гарнізону “тікає” від справи військкома Юрія Богдана (ВІДЕО)

photo1(4)Військовослужбовців 15 ОГПБ використали у справі фальсифікації матеріалів проти військкома Юрія Богдана.

Іршавсько-Виноградівського військового комісара Юрія Богдана у лютому 2015 року працівниками СБУ було затримано, буцімто на отриманні хабара, на замовлення місцевого олігарха Віктора Балоги. Про це “Трибуна” писала в матеріалі Закарпатського військкома Богдана підставили на замовлення Балоги.

Справа шита “білими нитками” розвалюється в суді, військова прокуратура Ужгородського гарнізону (Олег Ціцак) постійно зриває судові засідання, вона виявилася не готовою до судового задідання 24 листопада і попросила  час для підготовки.  1 грудня представник військової прокуратури письмово попросив перенести засідання бо недостатньо часу для підготовки до суду.photo2(1)

До редакції “Трибуни” звернулися військослужбовці ужгородського батальйону Міовканич Сергій, Герзанич Євген і розповіли, що вони за наказом командування брали участь (несвідомо) у провокації проти військового комісара Юрія Богдана. Наразі, хлопці стверджують, що на них здійснюється тиск зі сторони військової прокуратури для того щоб вони не давали правдивих свідчень.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *