Відверта відповідь на дрібне паскудство керманичів ужгородських патрульних (ДОКУМЕНТ)

Патрульна поліція Ужгорода та Мукачева розповсюдила гнівний пост на адресу видання “Трибуна” через публікацію статті “Ужгородські патрульні безпідставно запідозрили у вживанні алкоголю головного нарколога області (ДОКУМЕНТ)”.

У своєму епістолярному “шедеврі” поліціянти пишуть: “Видання «Трибуна» стверджує, що до водія ставилися упереджено”.

Наводимо дослівно текст невеликої публікації, яка так схвилювала керманичів патрульних: “Василя Кручаницю зупинив черговий патруль близько 22:00 в неділю, 3 квітня по вулиці Загорській в Ужгороді. Повідомляє Mukachevo.net. Водій їхав на автомобілі Toyota Land Cruiser, і був зупинений патрульними через те, що не підсвічувалися номерні знаки.

Головний нарколог Закарпатської області пройшов освідчення, і експертиза не підтвердила підозру патрульної поліції, що той кермував автомобілем напідпитку.

“Випадкова” присутність на події кореспондента балогівського видання свідчить про те, що операція з дискредитації колишнього члена ЄЦу могла бути заздалегідь спланованою”.

В тексті йде посилання на ресурс, з якого взято інформацію і короткий опис події. Жодного слова про упередженість поліції до Василя Кручаниці в тексті нема.  Зате в кінці “Трибуну” хвилює питання, яким чином на місці події з’явився кореспондент балогівського видання, який, до речі (цього в тексті “Трибуни” немає), вів себе провокативно по відношенню до головного нарколога області. Чомусь балогівський штатний писака занадто часто з’являється поряд з патрульними при “особливих” обставинах. Відповіді на це питання правоохоронці  не дають.

Далі у своєму опусі Патрульна поліція Ужгорода та Мукачева починає паскудити Василя Кручаницю, висуваючи різні догадки та припущення. На догоду кому? Задумайтесь шановні! Вами маніпулюють, а ви як лохи ведетеся на нашіптування непорядних людей.

“Трибуна” завжди витримує баланс у своїй редакційній політиці. Якщо ми подаємо критичний матеріал про дії патрульних, то обов’язково даємо два матеріали позитивні.

Не годиться новоутвореній структурі шукачи чорну кішку у темній кімнаті, тим більш, якщо її там нема.

кручаниця

Далі даємо повний текст опублікований на сторінці місцевих патрульних поліціянтів.

Звертаємося до тих, хто в черговий раз піддається впливу недостовірної інформації

Неодноразово видання «Трибуна» публіковувало та поширювало неперевірену інформацію.
Інформація, про яку йдеться у цьому повідомлення також не є винятком. У черговий раз видання поширило недостовірні дані стосовно події, яка сталася 3 квітня близько 22:00.
Саме тоді під час патрулювання в Ужгороді екіпаж поліцейських зупинив Тойоту головного нарколога області Василя Кручениці, абсолютно не володіючи інформацією про те, хто за кермом та у якому стані.
Причиною зупинки була відсутність підсвічування номерного знаку. Під час спілкування з водієм патрульні виявили, що у нього також відсутні документи на право керування автівкою.
Видання «Трибуна» стверджує, що до водія ставилися упереджено. Насправді багато деталей, які видання могло з`ясувати у прес-службі патрульної поліції, з невідомих причин упущено.
Також за офіційною версією події ніхто не звертався.
Патрульні помітили явні ознаки алкогольного сп`яніння. У водія була нечітка мова, різкий запах алкоголю з ротової порожнини та почервоніння обличчя та очей. Поліцейські, маючи на те підстави, запропонували водієві, як і кожному іншому, пройти освідування на стан алкоголю в крові на місці.
Кожен впевнений у своїй невинуватості водій готовий «продути» у драгер на місці, адже процедура займає зовсім мало часу і миттєво підтверджує, або скасовує усі підозри.
Натомість керманич навідріз відмовився робити освідування на місці і забажав пройти тест на алкоголь у закладі, де є безпосереднім керівником, розуміючи, що результати там, у диспансері, можуть виявитися зовсім іншими, оскільки освідувати з позитивним результатом свого начальника навряд чи захоче хоча б один підлеглий.
Тож у диспансері події розгорталися наступним чином… Лікар-нарколог витягла псевдо-прилад для вимірювання алкоголю в крові. Не сертифікований, яким послуговуються завжди, а інший- можна припустити, що для «своїх». Процедуру також не витримали, адже для результату видих у трубку препарату продовжувався менше двох секунд, а повинен бути не менше чотирьох. Тож не важко здогадатися, що таким чином знівелювалася уся робота патрульних, адже ніби звичайну процедуру провели так, аби вигородити свого «шефа».
Щодо пана Василя- з часу події і до сьогодні він особисто не звертався до патрульної поліції за будь-якою інформацією чи зі скаргою на дії працівника патрульної поліції.
Управління патрульною поліції вкотре наголошує, що єдиним офіційним джерелом, яке надає інформацію про діяльність патрульної поліції в Ужгороді, Мукачеві, Чопі та на автодорогах між ними є прес-служба патрульної поліції.
Також звертаємо увагу, що видання «Трибуна» неодноразово намагалося дискредитувати роботу патрульної поліції, видаючи матеріали, отримані з власних, неперевірених джерел, як достовірні.
Один з недавніх прикладів- інформація про те, що представники патрульної поліції не з`явилися на засідання суду у справі розгляду адмінматеріалу, винесеного патрульним поліцейським.
У гучному заголовку з публікацією фото, отриманого від одного з активістів йшлося про те, що патрульна поліція проігнорувала засідання суду. Насправді ж постанову виносив не інспектор патрульної поліції, а інспектор міського відділку поліції. Після дзвінка до редакції видання заголовок таки змінили.
Закликаємо усі ЗМІ перевіряти інформацію та власні джерела, адже з огляду на подібні публікації страждають громадяни, які отримують викривлену та спаплюжену інформацію від людей, які в свою чергу не з`ясовують походження, правдивість та достовірність інформації.
Також закликаємо громадян не реагувати на неправдиві інформаційні закиди, які на своїх сторінках публікують користувачі соцмереж.
У підсумку додаємо, що ані апарат Управління, ані патрульні Ужгорода та Мукачева не були, не є та не будуть замішані у жодних зв`язках та кулуарних вирішеннях питань незаконним шляхом.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *