«Відпозералися» у закарпатській бібліотеці! (ФОТО)

«Закарпатські позералки» відбулись в обласній бібліотеці в переддень  Святого Валентина! Захід відбувся у форматі швидких побачень, в яких приймала участь ужгородська молодь.  Невимушена атмосфера, легке спілкування, корисна інформація про репродуктивне здоров’я, статеві відносини та сучасні засоби контрацепції , яку підготували бібліотекарі сприяли знайомствам серед відвідувачів «позералок» та культурному проведенню дозвілля. Акція ініційована Закарпатською обласною універсальною науковою бібліотекою ім.Ф.Потушняка  та організована спільно з Благодійним фондом «Центр громадських ініціатив» в рамках проекту «Майбутнє варто планувати».

Крім побачень, відвідувачі мали змогу отримати нові знання в галузі психології сексуальності та пройти тест на стосунки, які підготувала відомий ужгородський психолог Наталія Братасюк. Поетичною виставою вразила зал ужгородська поетеса Марічка Черничко, яка зачитувала свою поезію про кохання.  Не обійшлось і без інтерактивних форм. Так, протягом вечору були продемонстровані книги та креативні відеоролики про статеві стосунки, а також проводилась вікторина з корисними та актуальними по темі призами.

Музичною окрасою та родзинкою вечору стали виступи талановитого виконавця з Виноградова Роберта Тіводора та відомого ужгородського фольк-рок-гурту «Триставісім». Працівники головної книгозбірні області обіцяють і надалі продовжувати дивувати сучасними акціями та організовувати якісне культурне дозвілля для громади краю.

Євгенія Напуда, головний бібліотекар відділу обслуговування ЗОУНБ ім. Ф.Потушняка

позер позер2 позер3 позер4 позер5 позер6

Loading...