Відповідальність за розруху на Закарпатті несуть ПР та ЄЦ – Петро Станко

станкоЗвернення координатора громадського об’єднання Народної ради Закарпаття Петра Станка

Шановна громадо Закарпаття!

На сьогоднішній день – і в цьому ніхто уже не сумнівається – в Україні здобута перемога! На жаль, ціною людських жертв, кровопролиттям, більш ніж тримісячними протестами по усіх регіонах. Про те – ми вистояли. За свою Україну, за свою свободу, за майбутнє демократичної, європейської держави. І всьому світу довели: Україна є могутньою державою з великим потенціалом і мужніми та відважними людьми.

Що найбільше непокоїть зараз? Даною ситуацією знову намагаються скористатися окремі політики, збити з вибореного народом України шляху на вільний вибір, на право голосу , на делегування владних повноважень справді гідним представляти їх інтереси у владних структурах. Молоді хлопці віддали своє життя не для того, щоб знову хтось зумів ввести в оману народ України, щоб знову зайняти керівні крісла та вигідні посади. Справедливість в Україні має утвердитися по всій вертикалі із центру до низів.

Якщо говорити про ситуацію в області, ми добре знаємо, що в останні роки відповідальність за економічний та соціальний розвиток її несли дві політичні структури – ‘’Партія регіонів’’ та “Єдиний центр’’. Вони мали біля 40 відсотків депутатських мандатів і в обласній, і в районних та міських радах. Що хотілося б їм порадити? Щирості вашої із самого початку масових протестів та майданівських рухів у вас не було і не буде. І справжнього патріотизму не відчувалося ні в діях, ні в рішеннях. Хотілося б, щоб признані насправді більшістю громади громадсько- політичні сили нині формували владні структури. І в них були представлені люди, які до цього можливо менше були поміченими, але проявили себе справжніми патріотами та борцями за свободу й інтереси простих людей у такий революційний час.

Народна рада Закарпаття має в своєму об’єднанні нині 15 громадських організацій, п’ять політичних партій, представників рухів та об’єднань. Це не сьогоднішня Закарпатська народна рада та відповідні її структури у районах, проголошення яких є не легітимними згідно чинного законодавства. Нині ми активно співпрацюємо із структурами ‘’ Правого сектору ’’ та ‘’ Свободи ’’ . Позавчора нами створені групи з добровольців самооборони для захисту й безпеки людей в регіоні, збереження миру та спокою. Доцільність у цьому є. Оскільки прояви екстремізму та мародерства, можливих провокацій ще зберігаються.

З приводу формування нових владних структур та делегування повноважень їх представникам, треба керуватися здоровим глуздом . Не дамо знову узурпувати владу прихвостам та політичним перебіжчикам. А така тенденція спостерігається. І у центрі, і на місцях. Колишні регіонали та єцівці уже шукають пристані за нової ситуації в Україні. Не дамо себе в оману. Будемо гідні пам’яті тих, хто пролив свою кров, та ідеалам, які споконвіку присутні українській нації.

Слава Україні!

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

5 thoughts on “Відповідальність за розруху на Закарпатті несуть ПР та ЄЦ – Петро Станко

 • 23.02.2014 at 09:44
  Permalink

  ЩЕ ЗАЛИШИВСЯ ОДИН КЛАН СІМЇ НА ЗАКАРПАТТІ, КЛАН ЗАВИДІВСЬКИХ БАРИГ,ЯКИЙ ТРЕБА ВИКОРІНИТи!!! ДАВАЙТЕ ВМІСТІ ЩОСЬ РОБИТИ І ОЧИСТИТИ ОБЛАСТЬ ВІ БАНДИТІВ!!!

  Reply
  • 23.02.2014 at 10:44
   Permalink

   гнати балоган в шию з влади . Не дай бог це гавно знову до корита допустити…

   Reply
 • 23.02.2014 at 10:03
  Permalink

  Молодець. Абсолютно правильно гнати і регіони і Єц в шию .

  Reply
 • 23.02.2014 at 19:03
  Permalink

  Та скільки можна терпіти тих упирів-Балог??!! За всі роки незалежності ці кровосісі лише грабували Закарпаття, вносили смуту та роскол, кооперувалися з прокурорами і суддями у злочині схеми контрабанди та рейдерства.
  Правий Сектор має привязати тих Балог, як того Харченка, та полоскотати, аби всралися. Вони на камеру могли б набагато більше наговорити, ніж той горе-таможнік.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *