Від закарпатського олігарха вимагають “подарунку” у вигляді мукачівського Палацу Ковнера (ДОКУМЕНТ)

 Про це в мережі Фейсбук повідомляє громадський активіст Юрій Кравчук.

Дякуючи справжньому патріоту Мукачева – Сергей Носалюк дізнався про заяву Народного депутата Віктора Балоги, зроблену у прямому ефірі одного з ток-шоу. Готовий взяти на себе відповідальність.

Як відомо Віктор Балога у ефірі 112 каналу заявив, що готовий викупити та подарувати Палац тому, хто готовий стати куратором відновлення цієї пам’ятки архітектури.

За повідомленнями ЗМІ Палац Ковнера куплено за безцінь підставними особами, а реальним власником будівлі став сам Віктор Балога.

кравчук

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Від закарпатського олігарха вимагають “подарунку” у вигляді мукачівського Палацу Ковнера (ДОКУМЕНТ)

  • 29.07.2015 at 21:18
    Permalink

    Що за галіматня? Міська рада продала шляхом афери підставній особі замок Ковнера за 380 тисяч грн. На шару! А тепер його з барського плеча Балога хоче викупити і подарувати громадському активісту, який разом із мешканцями прилеглих багатоповерхівок викрили підступні плани клану царя із Завидова, котрий впевнений був в чрговому обмані та пограбунку громади міста. Це уже друга поразка меріі після Екоцентру. Що буде слідуючим сценарієм?…

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *