Від ЄЦу до Закарпатської облради балотується кримінальний авторитет “Чалий”, – Ярослав Галас

Галас ярославКандидатом у Закарпатську обласну раду по округу №23 (Мукачівський район) партія Віктора Балоги «Єдиний центр» висунула Володимира Паульо, відомого в кримінальних колах за прізвиськом «Чалий». Про це повідомляє керівник департаменту інформаційної діяльності Закарпатської ОДА Ярослав Галас.

— Володимир Паульо проходив у кримінальній справі про фальсифікацію виборів мера Мукачева в квітні 2004 р., а після арешту докладно розповів слідству, як на прохання міліцейського начальства підшукував підставну особу, котра за грошову винагороду взяла на себе викрадення з ратуші виборчих протоколів, — зазначає Галас. – Крім того, Чалий брав участь у побитті й вигнанні студентів-агітаторів В.Ющенка зі Сваляви за тиждень до другого туру президентських виборів 2004.

А також був причетний до справи про так званий «Ужгородський Беслан»: тоді працівники міліції знешкодили на ужгородському стадіоні «Авангард» близько 150 молодиків із битками, кастетами й вогнепальною зброєю, які готувалися розганяти демонстрації протесту проти фальсифікації результатів президентських виборів. Завдяки своїй активності Паульо став яскравим символом змички влади й криміналітету, навесні 2006 р. відеокадри затримання «братків» Чалого міліцією «нашоукраїнці» використали для свого передвиборного рекламного ролика «Не зрадь Майдан!»

У 2003р., ще до Помаранчевої революції, тодішній нардеп В.Балога, котрий зараз просуває Чалого через свою партію, поширив щодо нього заяву: http://www.pravda.com.ua/rus/news/2003/11/20/4375536/

«Минуло більше року з тих пір, як головою Закарпатської обласної державної адміністрації був призначений лідер крайової організації СДПУ (O) Іван Різак. Однак дане призначення аж ніяк не сприяє поліпшенню соціально-економічного розвитку регіону, – вказав Балога. – Все більше в своїй роботі, не маючи інших вагомих аргументів, губернатор спирається на кримінальні елементи… Керівником футбольного клубу “Закарпаття” призначений Паульо Володимир Дьордьович на прізвисько “Чалий”, який 30.03.1995 року був засуджений Свалявським районним судом за ст. 144 ч. 2 Кримінального кодексу України (рекет) на один рік позбавлення волі у ВТК посиленого режиму з конфіскацією майна”.

Після Помаранчевої революції Чалого зі спільниками звинуватили в перешкоджанні здійсненню виборчого права (ст.157 ч.2) та масових заворушеннях (ст.294 ч.1 кримінального кодексу. Підсудні повністю визнали свою вину й покаялися, тому суд дійшов висновку, що їх можна й не позбавляти волі. У результаті Паульо з трьома спільниками отримали по п’ять років з іспитовим терміном на три роки.

— Я неодноразово писав про кримінальні справи Чалого в тижневику «Дзеркало тижня» (http://gazeta.dt.ua/POLITICS/viraznik_narodnih_interesiv.html ), — каже Я.Галас. – Тому сам факт просування в депутати «Єдиним центром» кримінального авторитета, який став символом змички влади й криміналу в його найгіршому прояві, викликає глибоке обурення…

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Від ЄЦу до Закарпатської облради балотується кримінальний авторитет “Чалий”, – Ярослав Галас

 • 15.10.2015 at 09:45
  Permalink

  страі дандити повспливали , вибачте, як гівно на поверхню води, Страшно згадат ті буремні роки бандитів у Мукачеві і районі, від яких здригалося мирне місто від хуліганських розбірок кримінальних авторитетів із зброєю в руках. Рекет, залякування, шантаж, вбивства, зникнення людей без вісти, це все колись було і це все повертається…держава на межі прірви, коли колишні покидьки-злочинці кримінальні авторитети ідуть до влади.Це неприпустимо, треба усім разом вставати на заваді злочинному режиму, якщо ні, то нашим дітям прийдеться терпіти приниження і знущання від головорізів старих часві, а старше покоління це забути не може, тим більше події 10-15 річсної давності. СТРАШНО, КУДИ ВТІКАТИ?

  Reply
 • 15.10.2015 at 15:27
  Permalink

  Андрій Вікторовичу, кіть вас уберуть мером, маєте почати із очищення корумпованих, зажравшихся хамів -Балажку уже змістили, айбо вона викладає економіку у аграрному за фальшивим дипломом. Дочку вбивцю звільнити з роботи лікаря( хоч они і не кандидати, но недалеко од них і ваші кандидати). Нашто ваш отиць вернув май корумпованого бюрократа хабарника Галая, страу маразматичку Деркачку, котра уже і не розуміє за кого вона іде, усіх директорів шкіл, без винятку, умісті із Тібою Теров, яка нигда учительок не робила, но за то начальник управлянні освіти Мукачева, яка усім неугодним кричить звільняйтеся! які скомпрометували усю освіту міста, зловживаючи своїми посадами і залякуючи учителів усі роки голосувати за команду вашого няня, того што знає гарно ги жона хвалити Шкрібу В. який умісті із другими депутатми ліквідували Екоцентр од діточок і призначив свою сваху жидку Резнікову у якийсь новостворений центр, вмісто трьох позашкільних центрів. Ректорку мду Щербан змістити вмісті із бандою «заслужених» заступників регіоналів, і мамков-маразматичков , її підлеглого, Кушніра Івана директора педколеджа на пензію до шовгорині злодійки Анці Іваницької, повернути усьо награбованоє од людей. Медиків керівників продажних, які служать усякому сатані, ваших підприємців аферистів, які тримають усі базари міста, які відбирали у громади «законно» підприємства, майно, землі. Йой малосьме не забули, лишіть обязатєльно собі прес-секретаря , бувшу журналістку ТСН 1+1 Зотову Наталку, яка ся продала за пару срібреників вашому няньові, та майже уже її назад ТСН не возьме, а іщи Людку Бандурчак, яка усьо время є завідовачков гром.приймальної нардепа Балоги В.І. Старого антихреста Маняка Івана, вічного секретаря міськради, Шубця В., який украв із вашим няньом кінотеатр Перемога у громади, редакцію «Прапор перемоги», де тепер М-студіо по вул. Грушевського, злодія малого Федіва Ростіка, якого укопали із-за старої влади, накрався як му отиць-головний парт технолог у вашого няня Євген Федів, який із Анцьов Іваницьков розкрали піввариша. Пару порядних, яким честь і хвала се Роман Євстратьєв, Іван Лендел, Людмила Ковач, а другі усі такі як і ваш няньо і ви!!!
  Треба раховатися із народом, бути чесним і зробити місто іщи ліпшим, кіть зможете. Почистити навести генеральну уборку, як перед Великденьом, усю нечисть, скомпроментовану на сміття із влади, умити хлорков і побілити як перед Великдиньом! Удачі!
  Йой перебачте, я забув ош ви син вашого няня, який хоче оби ви стали мером, ун спит і видит вас на сьому троні. Лем не забудьте што люди ушито памнятавуть, што ваш отиць «учинив» для люди….

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *