Великодні свята закарпатців можуть стати поживою для крадіїв

крадіжкаКерівник поліції охорони в Закарпатській області Андрій Литовченко  звертається до жителів краю з проханням подбати про безпеку свого майна.

Хтось під час Великодніх свят відпочиває, а хтось цим користується та порушує закон. Господарі залишають свої домівки без нагляду й, на жаль, нерідко, повернувшись, виявляють неприємний «сюрприз».  На жаль, до кола зацікавленості зловмисника може потрапити кожен. Й їх обізнаність про свою жертву часом дивує. Тому подбайте про свій захист! Не залишайте ключі під килимком біля дверей або у поштовій скриньці. А якщо збираєтеся поїхати у відпустку на тривалий час, попросіть сусідів регулярно забирати вашу пошту, а також час від часу приглядати за вашим житлом, – радить полковник поліції. Не забувайте зачинити вікна, двері. Звертайте увагу на підозрілих відвідувачів у вашому під’їзді. Якщо ж ви все ж помітили, що у квартирі побували непрохані «гості», нічого не чіпайте, щоб не стерти можливих слідів зловмисників, і негайно викликайте поліцію за номером «102».

Шановні краяни, бажаю Вам добре провести Великодні свята. В свою чергу гарантую Вам захист працівників поліції охорони. Неодмінно скористайтеся вищезгаданими  порадами, аби не зіпсувати собі свято. Бережіть себе, адже береженого і Бог береже!

З повагою, Андрій Литовченко  

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *