В закарпатських лісах провели військовий вишкіл націоналістів (ФОТО)

11-го жовтня в закарпатських лісах військово-патріотична організація “Карпатська Січ” та “ЦК Азов-Закарпаття” провели до 73-ї річниці створення УПА черговий військовий вишкіл.

Програма данного вишколу була дуже насичена – рух в групі, бій в гірській місцевості, зачистка та розмінування гірської дороги для проходження колони, дії підрозділу для відбиття ДРГ (диверсійно-розвідувальної групи) противника в горах, надання першої медичної допомоги та евакуація поранених в складних гірських умовах.

“Ми намагаємось систематизувати вишкільну систему згідно нашої програми і проводити подібні заняття якомога частіше. Доки більша частина активу воює з окупантами на східному фронті, ті бійці, що виконують свої задачі на теренах рідного краю мають виховувати та вчити молодь з прихильниками та бути готовими до будь якого перебігу подій і не тільки вижити, а й перемогти” – Тарас Деяк, лідер “Карпатської Січі”.

Для тих, хто бажає долучитись – наші контакти :
Тел. : 050-990-95-08, 098-388-40-62
e-mail : karpatska.sich@gmail.com
fb : https://www.facebook.com/100005055637832

січ січ2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *