В закарпатські храми понесли антидержавні листівки ЄЦу

Про це в мережі Фейсбук повідомив священнослужитель Ігор Ковальчук (орфографія і стилістика збережені).

Сьогодні зіткнувся з початком Сепаратизму на Закарпаті. До храму принесли листівку Звернення від “Єдиного Центру” за підписом Балоги щодо непокори Київській владі. Ніби Закарпаття має свої традиції, своє коріння. Київ їх не поважає, обзиває контрабандистами. А також закликають не коритися постановам і законам Київської влади.

На жаль мені невдалося сфотографувати, але люди кажуть що по селах в кожну почтову скриньку кидали листи с даними закликами. Хто має даний лист прошу поділитися з людьми, адже на сайті “Єдиного Центру” чомусь цього звернення не знайошов. Питання до пана Балоги, чи Він хоче другий Донбас на Закарпатті??? Чомусь Закарпатці на контробанду (хто нею не займається) не образились, чому це схвилювало так Вас??? Ви наробите біди і по дипломатичному паспорту утічите закордон, якщо не думаєте за народ, то подумайте за свого сина у якого це паспорт відібрали…
Патріоти і громадяни Закарпаття зверніть увагу на дані заклики. Не допустимо кровопролиття на Срібній Землі, – закликав Ігор Ковальчук.
єц

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “В закарпатські храми понесли антидержавні листівки ЄЦу

 • 11.08.2015 at 10:57
  Permalink

  Листівки від балоги 10.08.2015:
  Багато з мукачівців днями отримали від ЄЦ, конкретно від Балоги в.і. листи “щастя” з проханням вкотре повірити його команді покидьків, які від його імені протягом 20 років зухвало брешуть, дурять, принижують людську гідність, нехтують їх правми та свободою слова, переслідують, цькують, погрожують, обкрадають, відбирають, ліквідують, прихватизовують, знищують, вводять платні медичні послуги в рідному місті, єдиному у всій Україні і це не увесь перелік того, що ці тварі з ЄЦ вчиняють проти громади Мукачева в “законний” спосіб”! Наскільки треба бути аморальним та недоумкуватим, щоб після всього, що сталося на Закарпатті, мати наглість і пихатість відправляти листи із переконаням на їх користь, тобото на користь клану злодіїв із Завидова. Якщо ви Вікторе Івановичу думаєте, що ви розумний, а мукачівці дурні, то ви тепер помилилися на 100%, ваш час відходить поступово і незамітно, вас уже списують як політичний непотріб, на вас чекає те, що ви робили свого часу з тими, хто вам мішав у карєрі чи у бізнесі, хто смів вам заперечувати, не погоджуватися з вашою думкою чи вашим рішенням! Усе колись повертається бумерангом, з точністю один в один! Ви маєте відчути усю руйнівну, ніщивну силу відплати за скоєні вами злочини перед власним народом, зокрема виборцями, яких ви роками брутально принижували і просто глумилися. Час розплати приходить зненацька і поступово, але найболючішим для вас буде зрада ваших вірних псів-“однодумців”, які першими вас будуть покидати, здавати і в потрібний час втікати, як щурі із потопаючого корабля. Ви ж начитана людина, читайте твори всесвітніх класиків, де можна знайти багато відповідей на свої запитання на закаті вашої ери панування. Люди ніколи вам уже не повірять, ви для багатьох закарпатців в історії залишите брудний слід зрадника, який зазнав нищівної поразки. А якщо вам вчергове вдасться сфальшувати вибори, подумайте для чого? Вам перемога на виборах уже нічого не принесе, окрім смути, неспокою, переслідуванні і відповідальності перед законами України! Ну звичайно, якщо відкупитеся, ви ж ТОРГАШ! Не наражайте хоча б тепер своїх рідних та близьких на небезпеку та ненависть з боку суспільства, якому ви завдали непоправної шкоди! Маєте шанс подумати про своє майбутнє! Ідіть з Богом, Мукачево і мукачівці вільно вдихнуть ковток свіжого повітря і обійдуться без вас і вашої команди! Ви ж колись комусь із політиків казали, що з них тхне старістю, нафталіном і їм потрібно йти із політичної арени. Думаю час вашого виходу настав!

  Reply
 • 13.08.2015 at 14:26
  Permalink

  Та де за підписом… Я й сам отримав такого листа. Немає..
  Думаю, щоб потім сказати що все це всього-навсього провокація. ; )
  Або ж.., щоб випадково не оформили на нього кредит, за його підписом : D

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *