В. Варцаба залишиться на посту очільника Закарпатської міліції?

zakarpattja-otrimalo-novogo-starogo-golovnogo_72291Сьогодні в залі клубу УМВС Закарпатської області зібрався міліцейський колектив управління для того, щоб вибрати керівника.

На ці збори прийшли керівники “Правого сектору”, “Карпатської Січі” та ще один активіст. В.Варцаба повідомив, що він іде на пенсію, так як він звільнений. Виконувати обов’язки буде його перший заступник Сергій Росоха.

Відтак виступили активісти і сказали, що закарпатська міліція повинна сама вибрати керівника якому б вони повністю довіряли. У свою чергу вони пообіцяли, що кого б вони не вибрали, вони підтримають і не допустять щоб Київ призначав своїх людей. Крім цього до них звернулися командир “Беркута” та один з пенсіонерів УМВС, які висловили своє бачення.

Активісти закликали журналістів вийти з приміщення, щоб колектив міг самостійно вибрати начальника УМВС. Під час обговорення офіцери висловили довіру Василю Варцабі.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “В. Варцаба залишиться на посту очільника Закарпатської міліції?

 • 25.02.2014 at 14:52
  Permalink

  Так хочуть свої крісла зберегти міліційні крилосники Закарпаття! А чому Варцаба спільно з Шалеником не розповів,як Беркут виконував їх дій на Майдані та про щоденні побори з митниці,які приносить син генерала Варцаби.Чи Шаленик думає, що закарптці не зщнають,як отримав нагородну зброю за розгін Майдану!

  Reply
 • 26.02.2014 at 17:27
  Permalink

  А ще забули про Довганича Василя, заступника Ужгородського МВ УМВС, цього хабарника чомусь усі пропускають мимо – хитрий мабуть!!! Чи може чесний міліціонер придбати та побудувати ВЕЛИКИЙ будинок у найдорожчому пригороді Ужгорода! (Сторожниця) Чи можливо Він придбав усе на одну зарплату? Ставши заступником по кадрах – такса в міськвідділі виросла в рази! Мало йому? Вилизує задниці то одним то іншим своїм керівникам, прикривається їхніми іменами, а сам гребе гроші лопатою, його керівники можливо і не в курсі!
  Не забувайте й про інших заступників міських та районних відділів міліції! Не лише про їхнє старше керівнийтво!
  ПОВНА ЛЮСТРАЦІЯ ВЛАДИ НА ЗАКАРПАТТІ!!!
  СЛАВА УКРАЇНІ!

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *