В Ужгроді за місяць зафіксували понад 30 випадків шахрайства

шахрайЛише протягом червня ужгородські правоохоронці зафіксували понад 30 випадків шахрайства. Найпопулярнішим методом видурювання грошей залишається телефонний дзвінок та страшні історії про близьких людей, які нібито потрапили в біду, мають проблеми із законом, які можна вирішити за винагороду.

В червні у міліції зафіксовано 7 повідомлень про такі дзвінки.

Інший популярний метод шахрайства – дзвінок від псевдо робітника банку, який виманює номери банківських карток. Так, 55-річна мешканка Ужгорода розказала шахраєві і номер своєї картки. І код підтвердження, що прийшов їй на мобільний телефон. Через таку наївність жінка втратила 2634 гривні. Ще одні постраждала за такою ж схемою позбулася 6 тисяч гривень.

Набули поширення й шахрайства в Інтернеті. Як правило, злочинці пропонують жертвам якісь товари й виманюють гроші під приводом передоплати, після чого зникають. У червні на таке повелися 7 ужгородців, які хотіли купити велосипед, фотоапарат, автозапчастини і т.д.

За інформацією Ужгородського МВ УМВС

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *