В Ужгороді похапцем представляють прокурора області

СидорукСьогодні відбудеться представлення нового прокурора Закарпатської області На 16.00 год. заплановане представлення колективу прокуратури Закарпатської області нового керівника – Олега Сидорчука. Представникам засобів масової інформації, які мають намір взяти учать у заході, необхідно заздалегідь підтвердити це зателефонувавши до прес-служби прокуратури Закарпатської області тел.61-23-91.

Повідомлення з’явилося трохи більше ніж за годину до представлення. З чим пов’язана така таємничість? Небажанням щоб на представлені була громадськість і не задавала незручних питань? Вони все одно виникнуть. Люди хочуть прозорості при вирішенні кадрових питань і нікуди новій владі від цього не дітися.

Довідка: Олег Сидорчук народився я в Жовківському районі на Львівщині, 1999 року закінчив Львівський національний університет ім. Івана Франка, юридичний факультет. Того ж року почав працювати слідчим прокуратури Жовківського району Львівської області. Через три роки пішов в апарат прокуратури області, був прокурором та старшим прокурором відділу, прокурором Жовківського району. Згодом через сімейні обставини переїхав до столиці, де близько 4-х років працював у прокуратурі міста Києва. В прокуратурі Київської області працював  з квітня 2011 року на посаді заступник прокурора Київської області


Loading...

Comments:

2 Responses

  1. сектор А сказав:

    Матеріали для розгляду щодо призначення на посаду прокурора Закарпатської області Олега Сидорчука нами не розглядалися. Отже відповідальність за чистоту цього “кадра” ми не несемо.
    А що скажуть інші сектори?

  2. юра сказав:

    гнати в шию всіх . на вила!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + sixteen =