В Ужгородську міськраду принесли 60 повісток до воєнкомату

міськрада“Запрошення” до військкомату були виписані незважаючи на посади – аж до заступників міського голови.

Як повідомило Кorzonews джерело в Ужгородській міській раді, у вівторок, 10 березня, працівники військкомату у встановленому Законом порядку принесли в управління та відділи міськради та міськвиконкому мобілізаційні повістки.

Причому виписані вони були, як мовиться, незважаючи на посади – аж до заступників міського голови. В результаті з 60 потенційних воїнів троє відразу висловили готовність проходити службу в лавах Збройних сил України, ще 54 повістки прийняли і пообіцяли прибути для проходження медичних комісій та інший встановлених процедур. Однак не виключено, що найближчим часом у деяких з них, навіть затятих прихильників здорового способу життя, виявляться важкі форми різних захворювань.

Ще троє від отримання повісток відмовилися.

Щоб перевірити цю інформацію, ми зв’язалися із заступником Ужгородського мера Ярославом Шафарем. Він підтвердив дану інформацію, лише уточнив, що з трьох “відмовників” один опинився на тривалому лікарняному, а другий звільнився з займаної посади. А ось третій – той справді навідріз відмовився від проходження військової служби, заявивши, що планує “всіх засудити”.

Як уточнив Я.Шафарь, “грізного відмовника” звуть Ігор Куценко – колишній головний юрист мерії, а нині – її завгосп.

Як будуть розвиватися події далі і скільки працівників міськради відправляться захищати країну зі зброєю в руках – побачимо найближчим часом.

KorzoNews

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *