В Ужгородському районі розширили штат тренерів та кількість видів спортивних секцій

Ужгородська Районна Рада збільшивши фінансування Ужгородської районної дитячо-юнацької спортивної школи дала можливість розширити штат тренерів та кількість видів спортивних секцій які можна і потрібно відвідувати! Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук пише депутат райради Роланд Цебер.

Тому запрошуємо всіх бажаючих дітей розвивати себе та займатися спортом. Тренування абсолютно БЕЗКОШТОВНІ, тренери професійні з відповідною освітою.

На теперішній час є такі види спорту на які можна записатись:
– плавання;
– фехтування;
– художня гімнастика;
– дзюдо;
– бадмінтон;
– футбол;
– волейбол;
– велоспорт;
– важка атлетика.

Якщо є бажаючі то потрібно зробити медичну справку та заповнити заяву з фотографією.Зразки заяв можу надати бажаючим. За інформацією зветрайтеся до мене (в приватні повідомлення), або до директора Ужгородської районної ДЮСШ за тел. 0 (99) 025 61 66 (Смагін Дмитро).
Надіюся що такими маленькими но впевненими кроками ми зможемо виховати майбутніх олімпійських чемпіонів,та покращити рейтинг України у спорті, – зазначає Роланд Цебер.

У здоровому тілі – здоровий дух!спорт

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *