В ужгородської пенсіонерки телефонні шахраї видурили 3 тисячі доларів

шахрайЧерговою жертвою телефонних шахраїв стала у вихідні 73-річна пенсіонерка з м. Ужгорода. Невідомий пройдисвіт діяв за класичною схемою.

Близько 2:30 ночі на домашній телефон ужгородки надійшов дзвінок. Спросоння пенсіонерка не дуже й розібрала, що до чого (на це і розраховують шахраї). Голос у трубці, як здалось сонній бабусі, був схожий на голос її сина, – інформує відділ комунікації ГУ Національної поліції у Закарпатській області.

Псевдо-син слізно розповів, що він скоїв ДТП – збив машиною чоловіка. Для термінової операції потерпілому потрібні гроші в сумі 3000 доларів. Попросив «маму» негайно дати гроші.

Після цього на мобільний жінки зателефонував чоловік, який назвався Анатолієм Петровичем – чи то лікарем, чи слідчим. Невідомий сказав, аби жінка викликала таксі й поїхала до найближчого банківського терміналу. Довірлива жертва так і зробила, переказавши на вказаний їй рахунок гроші в сумі 3000 доларів.

Усе це відбувалося вночі. А вранці потерпіла нарешті додумалась зателефонувати синові, від якого дізналася правду. Зрозумівши, що її ошукали, ужгородка звернулася із заявою в поліцію.

За фактом шахрайства розпочато кримінальне провадження. Пройдисвітів, які здурили ужгородку, розшукує поліція.

Loading...