В Ужгородській філармонії готують «весняний вибух»

 

оркестрСаме вибухом емоцій повинен стати концерт, запланований на середу, 19 березня у великому залі Закарпатської обласної філармонії в Ужгороді. У це вірять його організатори – проект «Гірчичне зерно» і самі музиканти.

 

Нагадаємо, що як ми повідомляли раніше, концертну програму «Весна для скрипки, віолончелі та оркестру» в Ужгороді вперше презентують струнний оркерст під керуванням Сергія Добоша (м.Мукачево) та львівські митці Остап та Ольга Шутко (скрипка та віолончель).

 

Музиканти планують виконати низку світових хітів сучасної естради у струнній обробці. Сам Остап Шутко вважає, щоцей концерт не варто вважати “концертом класичної музики”. Його можна назвати динамічним, драйвовим, інтригуючим,доступним широкому колу меломанів, любителів яскравих переживань… І аж ніяк не нудним і не традиційним. «Цей концерт — прекрасний подарунок для коханої людини.» – вважає Ольга Шутко. Адже на ньому пролунають такі речі як:

 

1. Ніколо Паганіні. Арія- музика з нового фільму про Паганіні, з Девідом Гарретом у головній ролі.

 

2. Н.Паганіні. Венеціанський карнавал.

 

3. Адріано Челентано. Ma perce (confesse?)

 

4. Bobby McFerrin. Don`t worry, be happy

 

5. Rolf Lovland. Song from a secret garden.

 

6. БорисМирончук. Самба. (button accordeon- баян)

 

7. Karl Jenkins. Palladio

 

8. М.Леонтович. “Щедрик“.

 

9. Океан Ельзи. “Холодно”.

 

10. Океан Ельзи. Стріляй“.

 

11. Adele. “Skyfall”

 

12. Paul Nero. A Hot Canary. таінші.

 

Нагадаємо, що квитки, вартість якихз від 30 до 80 гривень ще є у продажу у крамниці сувенірів «Гофер» та кав’ярні «Тірамісу», що у провулку Гірчичне зерно. Також їх можна замовити за телефоном: 050 133 5225

 

ДОВІДКА:

 

 

В даний час Остап Шутко – президент концерт-продюсерського центру “Індивідуаліс”, який організовує багато заходів в Україні . Серед найбільш відомих:

 

  • Міжнародний незалежний музичний конкурс “Індивідуаліс”;

  • “Музичні вечори Остапа Шутка”;

  • “Музичні вечори в Палаці Терещенко”;

  • Майстер-класи в Полтаві;

  • Конкурс мікротональної музики;

  • Літня музична академія в Карпатах;

  • Виставка музичних інструментів та аксесуарів

 

Остап Шутко є членом журі різних музичних конкурсів, дає майстер -класи. Більше 200 дітей по всій Україні отримали стипендії від Остапа Шутко.

 

Ольга Шутко одна з найвідоміших віолончелісток України. У її репертуарі майже всі відомі твори для віолончелі. Закінчила Запорізьке музичне училище, Національну музичну академію України в Києві. Стажувалася в Паризькій консерваторії. Працювала концертмейстером групи віолончелей в Державному камерному ансамблі “Київські солісти”. Викладала в Національному університеті ім.І.Франка. Лауреат міжнародних конкурсів у Відні (Австрія), Кальтанісетте (Італія). Має записи на Радіо і ТБ, ком пакт-диски, які видані в Україні, Італії та США. Постійно концертує як солістка та камерний виконавець. Нині часто виступає зі своїм чоловіком Остапом Шутко. Багато композиторів присвятили свої твори Ользі Шутко.

 

оркестр

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *