В Ужгороді збиратимуть кров для бійців АТО та онкохворих дітей

донорУжгородська «Фундація регіональних ініціатив» бере участь у Всеукраїнському проекті ВМГО ФРІ “Допомогти може кожен”, який проходитиме з 13.04.2016 по 14.04.2016.

Всеукраїнський проект “Допомогти може кожен” – це масштабний благодійний проект по збору крові, створений для усвідомлення населенням України важливості добровільної здачі крові для спасіння життя наших громадян. Кожен небайдужий може здати кров у переливному центрі свого міста, для того щоб врятувати декілька життів і популяризувати донорство крові.

Кожного дня, з 13 по 14 квітня групи волонтерів відвідуватимуть Закарпатський обласний центр служби крові за адресою м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 15, для добровільної здачі крові. Вся донорська кров, по закінченню проекту буде передана в рівних долях на потребу воєнних шпиталів (допомога бійцям АТО) та у відділення гематології та онкології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні – і де ще в вашому

місті.

Цей проект є не комерційним і не має ніякого відношення до будь-якої з політичних сил.

Ми звертаємось до Вас з проханням посприяти у інформуванні громадян м.Ужгород, щодо проведення даного проекту, з метою залучення до нього громадян міста.

Посилання на реєстрацію:

https://docs.google.com/forms/d/1IEj60W5i8-

txO8NppLR5wcRWAXuqpydg3Zn45zN38qY/viewform?c=0&w=1

Група VK: http://vk.com/club119145625

Група FB:https://www.facebook.com/events/489475404575463/

З повагою,

Координатор проекту в Ужгороді, Костючик Яна

+380959102481

kostyuchik8@gmail.com

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *