В Ужгороді затримали особливо небезпечного злочинця з Донбасу (ФОТО)

В ході спецоперації «Розшук» поліцейські ГУНП в Закарпатській області затримали в Ужгороді особливо небезпечного злочинця. Чоловік, що вже був неодноразово судимий за вбивство, розбої та грабежі, розшукувався в кількох областях України.

34-річний уродженець Донецької області переховувався в обласному центрі Закарпаття. Він змінював місце проживання, орендуючи житло в різних власників. На щастя, зловмисник “погостював” на Закарпатті недовго, адже враховуючи його послужний список та арсенал зброї, знайдений при ньому, чоловік явно приїхав не на відпочинок.

Працівникам карного розшуку за короткий термін вдалося розшукати зловмисника-гастролера. Під час спецоперації правоохоронці затримали чоловіка, що перебував в розшуку за грабежі та розбій. У нього було вилучено дві одиниці вогнепальної зброї: пістолети травматичної дії.

Правоохоронці звертаються до ужгородців з проханням бути пильними та ставитися більш прискіпливо до підозрілих людей. Озброєний, особливо небезпечний злочинець легко орендував житло в Ужгороді і проживав в місті. В непростий для України час громадяни мають усвідомлювати, що підозрілий вигляд незнайомців, їх сумнівні висловлювання та неоднозначні дії мають спонукати звернутися до правоохоронних органів.

Відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області

злочин злочин2 злочин3

Loading...