В Ужгороді затримали нетверезого водія, який прикривався “Спецконтролем” (ВІДЕО)

Про це активісти “Спеціального контролю” повідомляють на офіційному сайті організації.

До нас давно вже доходили чутки, що деякі недобросовістні водіїї, які насправді не є членами ГО «Спеціальний контроль» дозволяють собі порушувати ПДР прикриваючись членством в організації. Ми звернулися до патрульних з проханням повідомляти нам про такі випадки.

І ось ввечері 14-го червня патрульні нам повідомляють, що водій  при освідченні на стан алкогольного сп’яніння представлявся активістом ГО «Спеціальний контроль». Ми негайно вирушили на місце подій.

Підозрюваним виявився Шпонтак В’ячеслав Ігнатович, який дійсно був колись в рядах «Спецконтролю». Шпонтак В.І виключений з організації ще 31-го грудня 2015 року. І ніякого відношення ні до ГО «Спеціальний контроль» ні до видання «Спеціальний контроль» він немає.

Ситуація склалася наступним чином – Шпонтака, який керував автомобілем зупинили на вул. Бородіна за зверненням громадян, що водій може знаходитися в стані алкогольного сп’яніння. При процедурі освідчення на місці зупинки запрошені свідки розписалися в акті огляду на стан алкогольного сп’яніння з результатом у 1,23 проміле. У протоколі свідки відмовилися розписатися, мотивуючи тим, що знайомі з Шпонтаком, так як є його сусідами. Поліцейські запропонували пройти медогляд у наркодиспансері. Шпонтак спочатку погодився, а потім, по приїзду в медзаклад почав відмовлятися, посилаючись на ст. 30 якоїсь «євроконвенції».

В результаті тривалих дискусій патрульні склали на Шпонтака В. І протокол за ч.1 ст. 130 КУпАП та вилучили водійське посвідчення.

Можливо процедура проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння і була в якійсь мірі порушена, не дотримані певні процесуальні дії. Рішення по даній справі має прийняти суд.

Активісти ГО «Спеціальний контроль» ніколи не захищають п’яних водіїв. Наша позиція в цьому питанні чітка – «Випив-за кермо не сідай». Інша справа, коли водія в керуванні «під мухою» безпідставно звинувачують, в таких випадках, ми завжди прийдемо на допомогу водію, – зазначається у повідомленні “Сеціального контролю”.

спецконтроль

спецконтроль2

Loading...