В Ужгороді вшанували Державний Прапор України (ФОТО)

23 серпня в Ужгороді на площі Народній поблизу обласної державної адміністрації відбулася церемонія офіційного підняття Державного Прапора України.
У заході взяли участь: керівництво краю, представники органів державної влади, місцевого самоврядування, військовослужбовці, студентська молодь, духовенство, мешканці області, а також керівний склад Управління ДСНС , УМВС, СБУ,Закарпатського військкомату області.
Розпочався захід хвилиною мовчання, в пам’ять усіх військових, осіб рядового і начальницького складу – учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, які загинули за нашу Незалежну Україну.

З привітальним словом до присутніх виступив голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль. Далі відбулася церемонія підняття Державного Прапора України.
Згодом учасники зібрання здійснили покладання квітів до пам’ятників Тарасу Шевченку та президенту Карпатської України Августину Волошину. Завершилося святкове дійство на Пагорбі Слави, де керівники краю вшанували пам’ять загиблих воїнів, учасників антитерористичної операції на Сході України. Також, в рамках заходу, біля пам’ятника О. Духновичу відбудеться розгортання національного стометрового Державного Прапора України.
Подібні заходи цього дня відбулись у кожному районі області. Зокрема в урочистій обстановці були підняті Державні Прапори України біля кожного пожежно-рятувального підрозділу Закарпаття.

вшанування вшанування2 вшанування3 вшанування4 вшанування6 вшанування7 вшнування5

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *