В Ужгороді вшанували бійців 128-ої бригади (ФОТО, ВІДЕО)

20 березня, у військовій частині обласного центру 128-ої ОГП бригади, за сприяння Ужгородського об’єднаного військового комісаріату, відбулася урочиста програма для воїнів. Вручали грамоти, подяки, подарунки. І навіть у цей день не всі з відзначених присутні – хлопці проходять бойове злагодження на полігоні.

журавльов2

Не забули військові відзначити й меценатів та волонтерів, які у скрутні економічні часи підставили плече збройним силам.

У свою чергу, представники влади обіцяють військовим надання фінансової допомоги з місцевого бюджету і спільно з Міністерством оборони вивчають питання виділення земельних ділянок учасникам АТО.

Після спільної молитви, військові отримали музичний подарунок від учнів Ужгородського коледжу культури і мистецтв.

128

По завершенні урочистостей військовий комісар Ужгородського об’єднаного військового комісаріату Микола Журавльов дав вичерпні відповіді на всі запитання журналістів.

журавльов3

Зокрема військком ще раз роз’яснив, що весняний призив здійснюється для того, щоб забезпечити боєздатність військових частин України, відповідно строковиків не відправлятимуть у зону АТО. Якщо хтось із новобранців все ж виявить бажання відправитись в «гарячу точку», то з ним буде укладено відповідний контракт та проведена відповідна спеціалізована підготовка.

Зупинився Микола Журавльов і на питанні фізичної та психологічної реабілітації бійців АТО.

Представники ЗМІ поцікавились можливою відправкою бійців у зону АТО. За словами військового комісара, поки такої директиви від Міноборони нема. Наразі триває робота у плані матеріально-технічного забезпечення бригади.

clipnews.info

свято2свято

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *