В Ужгороді відкрито страйкбольний полігон

В м. Ужгород на території парку “Боздоський” відкрито страйкбольний полігон. Окрім ігор, організацією “Карпатська Січ” там проводитиметься програма з військово-патріотичного виховання молоді.

Одне з головних завдань військово-вишкільної підготовки полягає у військово-патріотичному вихованні молоді, яке сприяє утвердженню в її свідомості історично притаманних українському народові високих моральних якостей, вихованню патріотизму і відданості Вітчизні.

«Карпатська Січ» активно співпрацює з декількома школами м. Ужгород та району, проводячи в навчальних закладах уроки допризовної підготовки, уроки мужності та уроки з медицини.

Організація планує на безкоштовній основі долучати учнів 10-11-х класів місцевих навчальних закладів. Участь у вишколах проходитиме за бажанням учнів, з яких буде складено навчальні групи, разом із вчителями ДПЮ.

На час літніх канікул набираються групи учнів, які бажають займатись. Розклад корегуватиметься в залежності від кількості груп. На даний момент складена одна група.

Тож закликаємо молодь долучатись до страйкбольних ігор!
Наші контакти :
Тел. : 066-105-76-91; 098-388-40-62 (Тарас)
ВК : http://vk.com/strikeball_uzhhorod
E-mail : strikeball.uzh@gmail.com
Адреса : м. Ужгород, вул.Собранецька, 138.
Страйкбольний полігон : на території парку “Боздоський”

страйкбол

Loading...