В Ужгороді відбудеться семінар з альтернативної освіти

21 березня, в суботу об 11-й годині в ужгородському лінгвістичному центрі “ЛІК” відбудеться важлива подія: перший семінар з альтернативної освіти.

Своїм досвідом поділяться засновниці та викладачки “БеркоШко”, котра діє в Києві з 2011 року: Валентина Мержиєвська, Катерина Окремова та Олеся Мамнич.

Ні для кого з батьків не секрет, що шкільна освіта зайшла в глухий кут: діти перевтомлюються, вони не хочуть вчитися і взагалі ходити до школи, їм викладають набір фактів, більшість із яких не допоможуть досягти успіху в сучасному світі, а для отримання реальних знань та вступу в хороший ВУЗ все одно потрібно наймати репетиторів. Дехто вважає, що це саме українська проблема, але насправді пошуки нових, альтернативних шляхів освіти тривають зараз у всьому світі. Так званий рух “хоумскулерів” (“тих, що навчаються вдома”) популярний у багатьох країнах Європи та США.
Чи є альтернатива звичайній школі? Які переваги та недоліки домашнього навчання? Чому діти, які не ходять в школу, вчаться швидше, із задоволенням, і досягають кращих успіхів? Як організувати навчання так, щоб це не займало весь вільний час батьків?

Готових рецептів ні в кого поки що немає, оскільки тема порівняно нова. Але є люди, готові поділитися власним досвідом та порадами.
Питання, які обговорюватимуться на семінарі:
– Навчання поза школою. Сімейна і домашня освіта. Екстернат.
– БеркоШко. Історія виникнення і розвитку.
– Традиційні шкільні дисципліни і неформатні заняття.
– Навчання без оцінок.
– Розстановка пріоритетів: інтерес дитини, прагнення дорослих, навчальні програми.

Деталі та запитання у події на FB

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *