В Ужгороді відбудеться семінар для журналістів

семінарВ Ужгороді відбудеться семінар для журналістів та активної громадськості, які здійснюють контроль органів місцевого самоврядування «Є-DATA – відкритий інструмент контролю за державними коштами».

11 травня о 16:00 команда проекту Є-data презентує можливості офіційного порталу використання публічних коштів – spending.gov.ua та конкретні кейси практичного використання інформації з порталу, роз’яснить законодавче регулювання ресурсу (хто, що і як повинен оприлюднювати на порталі).

Експерти розкажуть як можна здійснювати контроль за використанням бюджетних коштів, покажуть, куди йдуть гроші платників податків та ознайомить зі зручним інструментом пошуку – порталом 007.org.ua.

Реєстрація за посиланням: http://goo.gl/forms/XKyqKK5tEx

Місце проведення: Приміщення ректорату Ужгородського національного університету (площа Народна, 3, 4 поверх, мала зала)

Контактний телефон 06767222 88 (Анастасія)

Довідково:

Є-Data — це офіційний державний інформаційний портал у мережі Інтернет, на якому оприлюднюється інформація про використання публічних коштів та реалізується ідея «Прозорого бюджету»

Мета проекту: Створити відкритий ресурс, який забезпечить повну прозорість державних фінансів та задовольнить право громадськості на доступ до інформації.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *