В Ужгороді відбудеться концерт «Музика нас єднає»

19 травня 2016 року в приміщенні Закарпатської обласної філармонії відбудеться концерт викладачів та студентів Ужгородського коледжу культури і мистецтв «Музика нас єднає».  Початок концерту о 18.00.

У концерті беруть участь викладачі та студенти коледжу. Цікава та різнопланова програма концерту присвячена її величності музиці, яка єднає наші душі та серця. На розсуд глядача будуть представлені як сольні, так і різноманітні ансамблеві номери з цікавим поєднанням інструментів та їх виразових можливостей, створені у різних стилях та музичних жанрах.

За душу братимуть ліричні та жартівливі пісні у виконанні студентів класу викладача Шолох О.М.  Вражатимуть слухачів своєю віртуозністю та майстерним володінням інструментом піаністи коледжу. Захоплять магією танцю та вихором вальсу студенти-хореографи. Зачарує золотим звучанням саксофону викладач І.Переродов. Вокальний ансамбль студентів коледжу у супроводі викладацького ансамблю представить кращі твори з нової програми. Яскравою окрасою концерту стануть авторські літературно-музичні композиції, створені спільними зусиллями студентів спеціальності «Режисура ВТЗ» та викладачів-піаністів.  Вражатиме своєю магічною чарівністю звучання хор студентів коледжу. Ніжна витончена атмосфера концерту допоможе вам перелетіти у захоплюючий світ магічного мистецтва музики.

Запрошуємо вас приємно провести час разом зі студентами та викладачами коледжу!

коледж

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *