В Ужгороді відбудеться Форум співробітництва територіальних громад

ужгородВ суботу, 26 березня 2016р. об 11:00 у ресторані «Панорама-лаунж», що за адресою: м. Ужгород, вул. Л.Толстого, 5 (5 поверх) відбудеться Форум «Співробітництво територіальних громад: вікно можливостей для спільних проектів», присвячений можливостям територіального співробітництва, узгодження стратегічних планів територіальних громад, а також фінансових можливостей для спільних проектів суміжних органів місцевого самоврядування.

Для участі у заході запрошені керівники органів місцевого самоврядування Ужгородського району та міста Ужгорода, представники асоціацій органів місцевого самоврядування, а також – експерти і представники громадських організацій, що працюють у сфері місцевого соціально-економічного розвитку.

11.00-11.15 Реєстрація. Вітальне слово
11.15-11.30 презентація Олег Лукша, віце-президент Асоціації міст, селищ і сіл “Закарпаття – XXI століття” про законодавчі можливості територіальної кооперації та спільних проектів суміжних громад, узгодження стратегій розвитку громад
11.25-11.45 модерація Олег Лукша, модератор. Мозковий штурм: перелік проблемних зон, які важливі для людей із міста та довколишніх сіл.
11.45-12.00 Кава
12.00-12.15 презентація Володимир Шевчук, експерт з питань регіонального розвитку мережі REGIONET про можливості залучення інвестицій для спільних проектів громад. Досвід громад.
12.15-13.15 модерація Олег Лукша, Володимир Шевчук, модератори. Виступи представників Ужгородської міської ради та сільських рад про зацікавленість у вирішенні спільних проблем
13.15-13.30 презентація Олег Боршовський, заступник головного архітектора Закарпатської області про варіанти перспективного плану та проект, який готується для затвердження обласною радою
13.30-14.00 Висновки. Рекомендації (кава)

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *