В Ужгороді та Мукачеві шукали вибухівку

школа№9Увагу ужгородців, які проходили площею Ш. Петефі привернула перекрита чимала площа навколо Ужгородського економічного ліцею (ЗОШ №9), яку оточила міліція. 

Згодом містом пішли чутки, що навчальний заклад замінований. Крім чималої кількості правоохоронців на місці пригоди знаходилися й рятувальники.

Як вдалося дізнатися виданню «Карпатський об’єктив», поблизу школи припаркувалася іномарка з російськими номерами, з якої вийшов чоловік. На кермі цієї автівки був плюшевий медведик.

Керівник закладу зателефонувала в міліцію й повідомила про підозрілу іномарку, припарковану біля школи. Зі школи всіх присутніх евакуювали, а дорогу по периметру перекрили. Наразі фахівці проводять перевірку підозрілого авто та чекають на його власника.

***

Причиною для виклику компетентних спецслужб у Мукачеві стала підозріла сумка, залишена поблизу одного з магазинів по вул. космонавта Бєляєва. Про згадану сумку правоохоронців повідомила перехожа жінка. Втім, у результаті роботи на місці фахівців, імовірну загрозу закладання вибухівки було виключено.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *