В Ужгороді розпочато акцію «Підтримай країну – допоможи бійцю АТО» (ФОТО)

У цьому році чи не найнижча явка донорів, кажуть в обласній станції переливання крові.

Як розповіла завідуюча відділом комплектування донорських кадрів Закарпатської обласної станції переливання крові Марія Фантич, з п’ятиста чоловік – більше половини донори-родичі. Тільки тридцять п’ять людей протягом січня здали кров не для конкретних пацієнтів, а з благодійною метою – на допомогу тим, хто цього потребує, зокрема, й для учасників АТО, які лікуються в Мукачівському військовому госпіталі та інших медичних установах області.

В звязку з нагальною потребою здачі крові для поранених бійців АТО, з ініціативи благодійного комітетету «Ужгородської Федерації Єдиноборств» ( голова Володимир Струтинський), спільно з громадською організацією «Кардинальні зміни»  розпочато благодійну акцію по здачі крові «Підтримай країну – врятуй життя бійцу АТО».

Громадяни міста самоорганізувалися. Близько 20 молодих людей прийшли сьогодні в обласну станцію переливання крові. Приємно, що є люди, які розуміють нагальну потребу крові для поранених бійців і готові допомогти.

Президент Ужгородської Федерації Єдиноборств Євген Молнар, висловив подяку спортсменам та громадянам, які приєднались до акції: «Дуже приємно, що є громадяни, які не залишаються осторонь загальнодержавних проблем. Ми, як свідома громада, повинні допомагати бійцям, які знаходяться в зоні проведення АТО. Будемо сподіватися, що бойові дії на території України закінчаться якнайшвидше, і ми будемо жити в мирній і процвітаючій державі»

Нагадаємо, що Ужгородська Федерація Єдиноборств проводить благодійну акцію з 24.02 по 27.02 включно, в обласному центрі переливання крові. Всі кошти зібрані за переливання крові буде витрачено на допомогу військовим.

Прес-служба УФЄ

федерація

Loading...