В Ужгороді розпочалася Всеукраїнська спартакіада інвалідів праці

спартакіадаСьогодні, 10 вересня, на базі спортивного комплексу «Юність» у м. Ужгороді відбулося урочисте відкриття третьої Всеукраїнської Спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу».  Така  Спартакіада проводиться щорічно з метою підтримки потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі інвалідів внаслідок трудового каліцтва.

У змаганнях беруть участь понад 270 спортсменів з усіх  регіонів країни, які  зійдуться у протиборстві  з 6 видів спорту, а саме: армспорт, гирьовий спорт, бомбаскет, дартс, настільний теніс, шахи.

За змаганнями уважно спостерігатимуть висококваліфіковані судді. Головний суддя, майстер спорту – Анатолій Плеханов.
Розпочалась Спартакіада з виконання Державного Гімну України, внесення та підняття Державного Прапору України, запалення факелу.

Привітати спортсменів прийшли представники влади, депутати, уболівальники.

Відкрив урочисте дійство директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України Валерій  Акопян, наголосивши, що  з рок у рік  Спартакіада стає дедалі популярнішою, все  більше людей долучається до неї,  а це  допомагає інтегрувати осіб з особливими потребами у сучасне суспільство. Він зачитав вітання учасникам Спартакіади від керівництва держави та побажав  переконливих перемог у змаганнях.

Студенти  Ужгородського коледжу культури і мистецтв підготували коротку концертну програму, – інформує прес-служба Закарпатської облради.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *