В Ужгороді розпочала роботу V-та міжнародна стоматологічна конференція студентів та молодих вчених

В Ужгороді розпочала роботу V-та міжнародна стоматологічна конференція студентів та молодих вчених, приурочена до 10-ї річниці створення стоматфакультету УжНУ

«Ми створюємо можливості для тих, хто хоче!» – саме такий лейт-мотив V-ї міжнародної стоматологічної конференції студентів та молодих вчених на тему «Актуальні питання науково-практичної стоматології» під час її урочистого відкриття висловив декан стоматологічного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет» професор Євген Костенко.

Науково-практичний форум для молодих науковців та студентів стоматологічної спеціальності приурочений до 10-ї річниці створення стоматологічного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет». Свою роботу науковці розпочали саме сьогодні, 26 лютого, в Закарпатському облмуздрамтеатрі.

стомат  З вітальним словом виступив ректор  ДВНЗ «Ужгородський національний університет» професор Володимир Смоланка, котрий привітав усіх учасників та гостей конференції, які приїхали, аби обмінятися досвідом, познайомитися із колегами та привітати з ювілейною датою один із найбільш яскравих і успішних факультетів Ужгородського національного університету. Факультет, на якому, окрім навчання, сформовані основи потужної наукової школи, де майже від першого дня навчання студентів залучають до наукового пошуку. До речі, за відносно короткий період на факультеті кількість студентів та лікарів-інтернів зросла до 700 осіб. В. Смоланка підкреслив вагому направленість конференції — ціла низка практичних майстер-класів. Ректор побажав учасникам форуму теплої робочої атмосфери та продуктивної співпраці.

Завідувач кафедри пропедевтики ортопедичної стоматології та ортодонтії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця професор Петро Фліс привітав учасників конференції та наголосив на важливості подібних заходів для майбутніх науковців та педагогів: «…саме з такого маленького кроку часто розпочинається славний шлях до наукових висот та професіоналізму».

Декан стоматологічного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет» професор Євген Костенко привітав усіх учасників та заздалегідь подякував гостям, лекторам і оргкомітету за організовану палітру виступів і майстер-класів, виставку стоматологічної продукції. В короткій доповіді про основні віхи становлення стоматологічного факультету УжНУ подякував професору Анатолію Потапчуку, підкреслив основоположну роль Віктора та Івана Балог в розбудові бази факультету, подякував усім співробітникам, які працюють на його розвиток.  Сьогодні на факультеті функціонують 6 кафедр, формується потужна наукова і педагогічна школа —  протягом останніх 2 років захищені 3 докторські й 1 кандидатська дисертація, виконуються 4 докторські й 27 кандидатських дисертацій. За підтримки адміністрації університету та міністра освіти України Сергія Квіта на факультеті відкрита спеціалізована вчена рада для захисту кандидатських дисертацій за спеціальністю “Стоматологія” та “Хірургія”. Створено унікальний інвестиційний проект “Університетська стоматологічна поліклініка”. Студенти, аспіранти, магістри та лікарі-інтерни факультету активно приймають участь ву наукових форумах України та за кордоном. Для прикладу, збірник праць нашої конференції нараховує більше 320 публікацій. Нам є до чого прагнути і є куди рости, попереду — масштабна реконструкція приміщень факультету та розбудова Закарпатської школи стоматології в Україні.   Основне для нас — створити механізми творчості для студентів та викладачів.

У роботі конференції прийняло участь понад 350 учасників — студентів, молодих науковців, практичних лікарів — із Закарпаття, Львова, Тернополя, Івано-Франківська, Києва, Одеси, Чернівців. До заходу долучилися гості зі Словаччини, Угорщини, Польщі. Для всіх учасників передбачена насичена програма і робота в секціях різного напрямку.

Вл. Інф.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *