В Ужгороді провели суботник по прибиранню території майбутнього спортивно-реабілітаційного центру

22 серпня 2015 року, відбувся суботник по прибиранню території майбутнього спортивно-реабілітаційного центру інвалідів в місті Ужгороді.

Нагадаємо, що рішенням Ужгородської міської ради 5 вересня 2014 року Закарпатському обласному осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату було передано комплекс приміщень колишньої котельні площею понад 1600 м. кв. за адресою вул. Ф.Тіхого, 13 «Б», з орендною платою 1,2 грн.

Ідея створення подібного спортивно-реабілітаційного центру виникла ще 3 роки тому у голови осередку Лизанця Олександра.

Подібний суботника по розчистці вкрай захаращеної і занедбаної території колишньої котельні проводиться вже вчетверте. Цей захід ініціював голова Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець. До участі у суботнику також долучилисьчлени громадської організації «Память Європи» і прості пересічні ужгородці.

Завданням суботника була розчисткатериторії прилеглої до будівель колишньої котельні від стихійного сміттєзвалища та очищення внутрішніх приміщень колишньої котельні для початку будівельних робіт. За один день зусиллями активістів вдалось зібрати і вивезти понад 20 м3 сміття.

За допомогу в організації цього суботника варто подякувати керівництву ТОВ «АВЕ». Проведення наступного суботника планується до річниці прийняття рішення про передачу в оренду комплексу будівель колишньої котельні 05 вересня 2015 року.

Всі хто бажає надати грошову допомогу на створення спортивно-реабілітаційного центру інвалідів можуть перерахувати кошти на рахунок в ПАТ КБ Приватбанк п/р 26004053909822, код ЄДРПОУ 37231258, МФО 312378.

суботник

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *