В Ужгороді провели патріотичний «military-ride» (ФОТО)

У п’ятницю, 24 червня, на площі Народній в Ужгороді відбулися урочистості, спортивні змагання, виставка військових шевронів та військової техніки, а також мілітарі-велозаїд, приурочені до Днів молоді та Конституції.

Організаторами заходу виступили Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА, Держслужба України у справах війни та учасників АТО, ГО «Карпатська Січ» та ГО «Європейська школа». Присутнім було запропоновано оглянути мілітарі-експозицію представленою предствниками ГУНП в Закарпатській області та військових частин Ужгорода, а також помірятися силою в армрестлінгу, змаганнях із міні-футболу та волейболу. До участі у спортивних змаганнях зголосилися команди «Єдине студентство», «Ветерани», «15-й батальйон», «Бета», “Карпатська Січ” та ін.

Зведений духовий оркестр військових частин Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України підняв бойовий дух учасників заходів. Представники Ужгородського ОМВК провели роз’яснювальну роботу серед бажаючих вступити на контрактну службу до лав Збройних Сил України.

На завершення спортивних заходів стартував мілітарі-райд, участь в якому взяли велосипедисти.

райд райд2

райд3 райд6 райд7 райд8 райд9 райд10 райд11 райд12

райд4райд5

Loading...