В Ужгороді проведуть турнір з петанку “Fatangel CUP”

петанк-fatangelFatangel CUP – турнір пам’яті Олександра Поповича. Людини, з якої фактично почався петанк в Україні.

Він був багатогранною особистістю з неймовірною кількістю інтересів. Хтось колекціонує значки чи кружки, а він колекціонував різні хоббі і все намагався доводити до ідеалу…

“На початку 2000-х Саша знайшов у Києві в сувенірній лавці набір з 6 куль (які колись бачив в кіно про жандармів 🙂 ), купив його, весь робочий день протягав ці 4 кіло по столиці і врешті привіз їх в Ужгород. А далі не полінувався знову приїхати в Київ – вже на майстер-клас від Жені Осокіна та залучити потім до гри своїх друзів. З цього розпочав свою історію “Перший закарпатський” петанк-клуб – найстарший клуб України.
14 квітня Fatangel (такий його нікнейм в онлайновому світі) мав би відсвяткувати свій черговий День народження… але, на жаль, важка хвороба завадила цьому… Щорічним турніром ми вшановуємо його пам’ять і запрошуємо всіх поціновувачів цієї дружньої гри”, – розповіли організатори турніру.

Формат турніру – дуплети супермеле (тобто вам не потрібно шукати команду – вона визначатиметься жеребкуванням перед кожним колом гри)

10:30 – початок реєстрації
11:00 – 1 гра
12:00 – 2 гра
13:00 – 3 гра
14:00 – перерва на обід (в парку вже працюють кафешки, але вітаються також домашні бутіки/печеньки/випічка “на себе і на друга” – спільний пікнік набагато цікавіший)
15:00 – 4 гра
16:00 – 5 гра
17:00 – нагородження.

Абсолютний чемпіон отримає оригінальний перехідний Кубок Fatangel. Передбачені також і символічні подарунки за кожне коло.

Для тих, хто вперше хоче пограти в петанк і готовий присвятити цьому весь день, прохання попередньо зареєструватися тут, щоби організатори знали скільки брати додаткових наборів куль потрібно.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *