В Ужгороді пройде Міжнародний турнір з настільного тенісу серед осіб з обмеженими фізичними можливостями

11 травня 2016 року в Ужгородському прес-клубі відбулась прес-конференція присвячена проведенню Міжнародного відкритого турніру з настільного тенісу серед осіб з обмеженими фізичними можливостями, який відбудеться 17-19 травня 2016 року, та презентації нової емблеми Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату.
В ній прийняли участь голова Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець, військовий комісар м. Ужгорода Микола Журавльов та голова громадської організації «Пам’ять Європи» Віктор Шатров.
Олександр Лизанець розочав свій виступ з того, що подякував журналістам за те, що вони допомагають висвітлювати в ЗМІ турніри спортсменів з обмеженими фізичними можливостями, а відтак сприяють популяризації спорту.
інвалідиВін повідомив, що 17-19 травня 2016 року в спорткомплексі «Юність» проводитиметься Відкритий міжнародний турнір з настільного тенісу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами слуху, вадами розумового і фізичного розвитку.
Змагання проводитимуться на особисту першість серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату (візочники окремо), вадами розумового та фізичного розвитку, вадами слуху згідно з чинними правилами проведення змагань, окремо серед чоловіків та жінок у двох вікових групах:
Молодша вікова група 2001 р.н. і молодші;
Старша вікова група – 2000 р.н. і старші.
Організаторами змагань виступили Закарпатський обласний осередок української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату (голова Лизанець Олександр Михайлович), Управління у справах молоді та спорту Закарпатської ОДА (начальник Ерфан Віталій Йосипович), ЗОЦФКСІ «Інваспорт» (начальник Чегіль Андрій Андрійович), Обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів (директор Алтуніна Тетяна Євгенівна).
В свою чергу Віктор Шатров відзначив, що подібний захід проводиться в Ужгороді вже п’ятий раз. У змаганнях зголосились прийняти участь понад 100 спортсменів з більшості областей України та районів Закарпатської області та 7 закордонних спортсменів. Рівень спортивної майстерності учасників на цьому турнірі буде доволі високий: будуть майстри спорту міжнародного класу, кандидати в майстри спорту міжнародного класу. Серед присутніх спортсменів буде багато діючих чемпіонів та призерів України.
Переможці та призери турніру будуть нагороджені грамотами, медалями, кубками та пам’ятні подарунки.
В Україні це поки що єдиний такий спортивний захід з настільного тенісу. Тож Ужгород і вся Закарпатська область можуть пишатись цим заходом. Сподіваємось в наступному році цей захід отримає ще більшу підтримку спонсорів і держави та пройде на ще вищому рівні – заявив Віктор.
Микола Журавльов від себе додав, що завдяки його сприянню учасники цього турніру зможуть безкоштовно відвідати лікувальні басейни в м. Берегово. Він також відзначив, що зі свого боку робитиме все можливе задля створення спортивно-реабілітаційного центру інвалідів з ураженням-опорно-рухового апарату та інвалідів АТО, і допомагатиме в цьому Закарпатському обласному осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату.
Виступали на прес-конференції також ще два представники Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Огарь та Андріан Опачко. Вони наголосили на важливості створення спортивно-реабілітаційного центру інвалідів, на який вже виділено 2,5 млн. грн. з міського та обласного бюджетів.
На завершення Олександр Лизанець висловив велику подяку за допомогу в організації цього турніру з настільного тенісу генеральному спонсору змагань ТОВ «ФАВА-ТЕХНІКС» (директор Бендзар Мар’яна Богданівна).
Крім того, він подякував фірмі «Інтеркеш України» (керівник – Олександр Рімек), фірмі «Ядзакі», ТРЦ «Щодня», мережі супермаркетів «Сільпо», супермаркету «Осетія», мережі магазинів «Барва» та іншим спонсорам і благодійникам, які допомогли в організації цих змагань.
Олександр Лизанець також запросив всіх бажаючих на урочисте відкриття турніру, яке відбудеться 18 травня 2016 року о 11.00 в першому залі СК «Юність» (м. Ужгород, вул. Заньковецької, 5).

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *