В Ужгороді пройде фотоконкурс “Як я провів літо”

літо«Як я провів літо» – твір на цю тему вже десятиліттями пишуть учні, повернувшись із канікул. В Ужгороді вирішили осучаснити завдання і влаштувати однойменну фотовиставку. За реалізацію проекту взявся Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості ПАДІЮН. Вікових обмежень учасників немає. У жанровому виборі критерії також не визначали – кажуть організатори.

Сергій ДЕНИСЕНКО, організатор:

– Ми би хотіли, звичайно, заоохотити школярів, студентів, молодих фотографів або ж фотолюбителів, але ми не робимо якихось обмежень. Ми запрошуємо всіх, хто хоче взяти участь. Участь безкоштовна. Це можуть бути і портрети (індивідуальні, групові), і пейзажі, і репортажні знімки, і натюрморти. Будь-що. Головна тема – це літо.

Фотовиставка присвячена новому навчальному року. Експозицію відкриють 17 вересня, але охочі долучитися до проекту вже з’явилися:

“Ми вже маємо перші роботи, вони вже надійшли. Є оргкомітет виставки при ПАДІЮНі, який передивиться всі роботи, кращі роботи будуть надруковані і вивішені в ПАДІЮНі, а серед них уже визначаться переможці, яких буде відзначено призами.

Основне завдання учасників – зробити гарнi літнi фото, 3 з них відправити на пошту photo.zerno@gmail.com. Роботи будуть приймати до 11 вересня включно”, – зазначив Сергій Денисенко.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *