В Ужгороді пройшла виставка кролів (ФОТО)

Цьогоріч така виставка відбулася вже всьоме. Учора, 14 січня, члени Асоціації кролівників Ужгородщини для всіх жителів та гостей обласного центру влаштували виставку своїх куцохвостих.

Вишукані вухані не тільки не бояться відвідувачів, а й залюбки позують перед фотокамерами та дітлахами. Їх хутро гарно виблискує, а вага деяких сягає більше десяти кілограмів.

Серед кроликів обирали найкращих, і робили це судді з Німеччини. За титули та навіть справжні кубки змагалися понад півтори сотні тварин таких порід, як: бельгійський велетень, німецький строкатий, велике світле срібло, японський, німецький великий, віденський блакитний, французький баран, бургундський, новозеландський червоний та інші.

Якщо для членів Асоціації виставка – це гарна можливість обмінятися досвідом та похизуватися своїми красенями, то для дітей, яких на виставці було чимало – справжнє свято. Кроликів не тільки можна було роздивитися, але декотрих навіть погладити. Особливою популярністю користувалися кролики-велетні, вага яких сягає понад 10 кілограмів.

Інф. та фото prozahid.com