В Ужгороді продовжуються крадіжки із державних установ

злодійОстаннім часом крім приватних помешкань злодії взялися «бомбити» й державні установи. Згадати хоча б крадіжку із комунального підприємства «Ужгород ліфт». Крім того, як раніше повідомляла “Трибуна”, протягом жовтня від зламу також постраждала жіноча консультація, міський собез та один із ЖРЕРів.

Днями від набігу злодіїв постраждала одна з установ, що розташована в будинку профспілок.

На минулих вихідних, у суботу-неділю, невідомі проникли у приміщення наших кабінетів. – розповів директор міського фонду соціального страхування з тимчасової непрацездатності Іван Рущак. – Якісь невідомі особи намагалися проникнути в два кабінети. В одному вдалося відчинити вхідні двері, а в іншому кабінеті зламали ключ. У приміщення, де проникли зухвальці, від наших працівників викрали з шухляди близько тисячі гривень. Візитери зламали й сейф, але оскільки там крім документів нічого не було, то крадії нічого не взяли звідти. Ми викликали сюди міліцію.

– Наша організація тут орендує приміщення в обласної ради профспілок. – повідомив ЗМІ  заступник директора виконавчої дирекції обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати непрацездатності Юрій Неймет. – У понеділок уранці прийшли на роботу й побачили, що у приймальні зламані вхідні двері кабінету директора. Звідти невідомі злодії винесли веб-камеру й пульт управління, які коштують досить дорого. Сейф був відчинений, але звідти нічого не взяли, бо крім документів, грошей не було. Про факт крадіжки ми одразу заявили в міліцію.

karpatskijobjektiv.com

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *