В Ужгороді представили прокурора Сидорчука

сидорчукВ прокуратурі Закарпатської області представили нового прокурора області.

Ним став Олег Сидорчук, вихідець із Львівщини, який працював в органах прокуратури цієї області, а останні кілька років – у Києві.

Представляли правоохоронця колективу Олег Махніцький, в.о. Генерального прокурора України, голова Закарпатської ОДА Валерій Лунченко, нардеп Валерій Пацкан.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “В Ужгороді представили прокурора Сидорчука

  • 08.03.2014 at 17:46
    Permalink

    Шановна громадо!!! Про які зміни ви говорите, до влади припхалися ті ж корупціонери, наглота і борзота, що і їх попередники!! На скільки ж потрібно не поважати своїх підопічних, щоб примусово зібрати у вихідний день (та ше і 8 Березня) працівників, які від 12 години дня чекали ВЕЛИКЕ “ПАНСТВО”, щоб вони змогли повихвалятися новенькими автівками за 50 тисяч баксів ( і більше). Ба більше це ж потрібно було всім чекати аж 5 годин, щоб предсталення прокурора області тривало 25 хвилин!!! Соромно, шановний пане обласний прокуроре, що початок вашої каденції починається з бажання Вам “добра” від жінок ваших підопічних, бо ж ВАМ саме у це свято і рідкісних вихідний день “приспічило” відрекомендуватись… НЕвже не можна було почекати робочого дня?! Та ні ж бо – ви і сам пан Махніцький такі ж як і ваші попередники , а то і жахливіші!!!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *