В Ужгороді патрульні вступили у непросту суперечку з занадто настирним перехожим (ВІДЕО)

поліція4Доволі суперечливу ситуацію, яка склалася за участі ужгородських патрульних, виклали в мережу активісти “Спеціального контролю”. Досить складно було передивитися 15 хвилин розмови на підвищених тонах та нотками істерики в голосі громадянина України. Але відеоматеріал дає повну картину того, що сталося і кожен може зробити свій висновок з даної події.

“Спецконтроль” зробив його таким чином: “Вчора вночі ми стали свідками як патрульні поліцейські Ужгорода намагалися затягнути людину в патрульний автомобіль лише через просте прохання пред’явити службове посвідчення.

На пл. Петефі у м .Ужгород патрульні поліцейські зупинили автомобіль через непідсвічування номерного знаку. В ході розмови з водієм, вони оглянули багажне відділення автомобіля. Випадковий перехожий поцікавився, що тут відбувається та попросив патрульного пред’явити своє службове посвідчення. Патрульний накинувся на громадянина та почав погрожувати складання протоколу по ст. 185 КУпАП “Злісна непокора”. Примітно те, що це був не простий поліцейський, а співробітник Служби моніторингу Патрульної поліції. Лише присутнісь численних громадян стала на заваді неправомірним діям супер-копа, обурені громадяни виступили проти поліцейського свавілля”.

У редакції “Трибуни” інша думка з цього приводу, якщо ти хочеш посперечатися з патрульними, то роби це спокійно, а не постійно зриваючись на крик, тим самим провокуючи їх на якісь екстремальні дії.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “В Ужгороді патрульні вступили у непросту суперечку з занадто настирним перехожим (ВІДЕО)

 • 29.03.2016 at 11:32
  Permalink

  Все правильно поліцейський йому роз’яснив. Коли вони зупиняють для перевірки автомобілі, то стикаються з різним рівнем небезпеки, яка може надійти як від водія та пасажирів транспорту, так і від перехожих. Зверніть увагу, що це була темна пора доби, кількість пасажирів у автомобілі не відома, чи є в автомобілі предмети, які можуть становити загрозу для життя та здоров’я людей – також невідомо. Коли поліцейський перевіряє зупинений автомобіль, він оцінює поведінку водія, спілкується з пасажирами, може попросити відчинити двері салону та багажник. В автомобілі може знаходитись людина, яку незаконно утримують, зброя, вибухівка, наркотики, злочинці, яких розшукують, і так далі. А в цей час підходить перехожий громадянин і починає вимагати представитись йому і все розказати, що тут відбувається, бо він “#МАЄПРАВОЗНАТИ”. Хіба ви не розумієте, що ці молоді хлопці та дівчата щодня ризикують своїм життям заради нашої з вами безпеки? Хіба ви не можете відрізнити “хамське спілкування та погрози” від “попередження про можливість застосування фізичної сили та спецзасобів”? Як на мою думку, то поліцейські діяли правильно, але допустили помилку, що відпустили провокатора.

  Reply
 • 29.03.2016 at 11:59
  Permalink

  Допоки громадяни України зрозуміють, що сперечатися з поліцейськими (не важливо чи новими чи старими) не потрібно, до того часу будуть поліцію звинувачувати у якихось не зрозумілих на думку громадян діях. Нехай хтось спробує повторити подібне у Європейській країні з поліцейським, або у будь якій іншій країні світу – штраф виросте у геометричній прогресії, а можуть піддати і арешту. в Україні ж прийнято “поговорити”. ЧОМУ НЕ ВИСЛУХАТИ, А ПОТІМ, ЯКЩО НЕ ЗГІДНИЙ , ПОДАТИ ПОЗОВ ДО СУДУ І ОСКАРЖУВАТИ ДІЇ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ… ГОВОРІТЬ У СУДІ ДО ХРИПОТИ. В Любому випадку винні поліцейські: по перше – не представились, по друге що підвищують голос і вступають в полеміку, по третє що не викликали пару патрулів і не склали ще декілька протоколів по 185,

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *