В Ужгороді організують благодійний концерт #ВрятуватиЖеню

афіша-Женя30 червня о 19.00 на терасі кафе Olivye House відбудеться благодійний концерт гурту «Триставісім», оркестру радості «Ватага», бас-гітариста RODION SUN LION та гурту «TEQUILA BAND». Усі зібрані кошти підуть на порятунок бібліотекаря, волонтера Євгенії Напуди.

«Ми не можемо залишатися осторонь проблеми нашої подруги та прекрасної, активної людини – бібліотекаря Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф. Потушняка – Жені Напуди, тому вирішили зі свого боку долучитися до допомоги і організувати благодійний концерт, за допомогою якого хочемо максимально привернути увагу до проблеми, а також зібрати кошти на операцію для Жені», – пишуть хлопці із «Триставісім».

Подія відбудеться 30 квітня, в м. Ужгород, на терасі кафе Olivye House, де гратимемо ми, гурт ТРИСТАВІСІМ, оркестр радості ВАТАГА, бас-гітарист RODION SUN LION та гурт TEQUILA BAND. Вхід вільний, поч. о 19.00. На місці буде скринька, куди можна буде дати хто скільки зможе.

Більш детальну інформацію можна знайти в зустрічах концерту:
https://www.facebook.com/events/1050255538375564/
https://vk.com/save_zhenya

«Будемо надзвичайно вдячні, якщо ви допоможете нам в розповсюдженні інформації про дану подію, і врешті нам вдасться зібрати достойну суму, яка допоможе Жені і вона вже незабаром зможе вернутися до роботи, до друзів, до доньки і своєї сім’ї!», – кажуть благодійники.

Loading...